Przejdź do treści

Dominium S.A. dziękuje kapitanowi Wronie

7 grudnia Tomasz Plebaniak, Prezes Dominium S.A. wręczył kapitanowi Tadeuszowi Wronie i pierwszemu oficerowi Jerzemu Szwarcowi złote karty restauracji Pizza Dominium w podziękowaniu za szczęśliwe lądowanie Boeinga 767 na warszawskim lotnisku.

1 listopada br. na pokładzie awaryjnie lądującego Boeinga 767, pilotowanego przez kapitana Tadeusza Wronę, znajdował się Tomasz Plebaniak wraz ze swoimi dwoma synami. W podziękowaniu za szczęśliwe zakończenie lotu Tomasz Plebaniak wręczył wczoraj kapitanowi Tadeuszowi Wronie i pierwszemu oficerowi Jerzemu Szwarcowi złote karty, uprawniające do bezpłatnego korzystania z usług kilkudziesięciu restauracji Pizza Dominium na terenie całego kraju.

– Ten lot na długo pozostanie mi w pamięci. Przez cały czas starałem się nie dopuszczać do siebie myśli, że coś się stanie, że zagrożone będzie życie czy zdrowie moich synów. Załoga zachowała się bardzo profesjonalnie, wiem, że zrobili wszystko, co było w ich mocy. Jako pasażer tego lotu chciałem serdecznie podziękować całej załodze, która zdała ten trudny egzamin celująco – mówi Plebaniak.