Przejdź do treści

Za świąteczne dekoracje płać kartą MasterCard PayPass

Od połowy listopada w sklepach home&you w całej Polsce za wszystkie świąteczne dodatki możesz płacić zbliżeniowo, bez względu na kwotę. Teraz zakup świątecznych dekoracji będzie jeszcze przyjemniejszy. Wystarczy zbliżyć kartę MasterCard PayPass lub Maestro® PayPass do czytnika i gotowe!

Każdy z nas dba o niepowtarzalny wystrój swojego domu. Szczególnie podczas Świąt, kiedy bożonarodzeniowe dodatki odgrywają ważną rolę w tworzeniu wyjątkowej atmosfery. Niestety często w gorączce przygotowań brakuje nam czasu na chodzenie po sklepach i stanie w długich kolejkach. Sklepy home&you doskonale rozumieją potrzeby swoich klientów, dlatego oprócz bogatego asortymentu, teraz pozwalają także na dokonywanie płatności zbliżeniowych. Dzięki nim wszyscy klienci mogą korzystać z bezpieczniejszej i szybszej formy płatności za pomocą kart MasterCard PayPass i Maestro PayPass.

„Cieszymy się, że sieć home&you doceniła potrzebę rozwijania oferty płatności bezgotówkowej w swoich salonach. Dynamicznie rozwijająca się sieć akceptacji MasterCard PayPass pozwoli klientom w okresie świątecznej, zakupowej gorączki na większą wygodę i bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji ” – mówi Sebastian Krzyk, szef departamentu sieci akceptacji MasterCard Polska.

Technologia MasterCard PayPass pozwala na dokonywanie płatności w sposób zbliżeniowy bez względu na kwotę. Jeżeli płatność przekracza kwotę 50 PLN, transakcja w dalszym ciągu odbywa się w sposób zbliżeniowy i dodatkowo jest potwierdzana kodem PIN. Nie ma więc konieczności przekazywania karty sprzedawcy, a cała transakcja trwa dosłownie kilkanaście sekund!

„Bardzo cieszymy się, że dołączamy do grona sklepów honorujących karty MasterCard PayPass. Naszym celem jest zapewnienie jak największego komfortu naszym klientom. Wierzymy, że narzędzie to pozwoli na szybkie, bezpieczne i wygodne zakupy ” – mówi Marek Małyszko Brand Manager home&you.

Salony home&you istnieją na polskim rynku od 2006 roku i zlokalizowane są w największych centrach handlowych w Polsce, Rosji, Ukrainie i Estonii. Home&you oferuje tekstylia domowe, dodatki i akcesoria do wnętrz. Oferta podzielona jest na kolekcje w różnych stylach, także okazjonalnych i świątecznych, dzięki czemu nawet najbardziej wybredny klient znajdzie coś dla siebie. Właścicielem marki home&you jest firma Lpp Tex S.A.

„Klienci home&you mogą od teraz korzystać z najnowszej formy płatności bezgotówkowej, podczas świątecznych zakupów. Jako dostawcy nowatorskich technologii płatniczych cieszymy się, że współpraca Elavonu i home&you poprawi jakość, szybkość i bezpieczeństwo obsługi klientów podczas dokonywania transakcji bezgotówkowych w tym wyjątkowym dla wszystkich okresie” – mówi Marek Maciocha, Dyrektor Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów w Elavon Merchant Services.