Przejdź do treści

Wygraj telefon Samsung Wave 3 w Lidlu

Samsung Wave 3 to najnowszy i flagowy smartfon tej firmy z linii Wave, który został wprowadzony na rynek w drugiej połowie listopada. Wyposażony w najnowszą wersję systemu bada 2.0 i wykonany z aluminium teraz jest do wylosowania w startującej 5 grudnia loterii „Samsung od @”. By wziąć udział w losowaniu, wystarczy przysłowiowe jedno kliknięcie. Na szczęśliwców, którzy losowani będą do 24 grudnia czeka aż 31 telefonów.

Chcesz zdobyć Samsung Wave 3, który posiada 4-calowy wyświetlacz Super AMOLED, procesor 1,4 GHz, aparat cyfrowy umożliwiający nagrywanie w jakości HD, a także nowoczesny komunikator ChatON dający możliwość rozmowy właścicielom telefonów różnych producentów? Jeśli tak, to wejdź na stronę lidl.pl i jednym kliknięciem subskrybuj newsletter. Począwszy od 6 grudnia, każdego dnia wśród właścicieli zgłoszonych kont mailowych losowane będą smartfony:

  • w okresie 6-9 grudnia codziennie jedna nagroda; 12 grudnia 3 nagrody; w okresie 13-16 grudnia codziennie po dwie nagrody; 19 grudnia aż 6 nagród;
  • w okresie 20-24 grudnia codziennie po dwie nagrody. Jednym z warunków otrzymania nagrody jest pozostanie prenumeratorem newslettera do dnia 24.02.2012 (szczegółowy regulamin dostępny jest na www.lidl.pl).

Święta za pasem, więc chcąc sprawić dodatkową radość najbliższym lub sobie, warto skorzystać ze sposobności i powalczyć o „Samsunga od @”.