Przejdź do treści

Słodka gra w Domino

Tagi:

Którą czekoladę lubisz najbardziej? Mleczną, białą czy deserową? Jeżeli kochasz wszystkie rodzaje czekolady i wcale nie chcesz decydować się na jeden z nich, mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość! Firma Lambertz, znana od wielu lat na rynkach całej Europy ze swoich wyśmienitych słodkich wyrobów, wprowadziła na rynek kolejne wystrzałowe łakocie – DOMINO MIX.

W opakowaniu Domino Mix znajduje się mnóstwo malutkich, piernikowych kostek oblanych różnymi rodzajami czekolady. Do wyboru do koloru, można raczyć się kostką w białej, mlecznej lub deserowej czekoladzie. Wewnątrz każdej kosteczki czeka wyśmienita niespodzianka – trzy słodkie warstwy, które razem tworzą zniewalającą kompozycję smakową. Kawałeczek aromatycznego, mięciutkiego piernika w towarzystwie prawdziwego, rozpływającego się w ustach marcepana a wszystko to wzbogacone soczystym nadzieniem owocowym – to właśnie kryją w sobie kosteczki Domino Mix od Lambertz. Pyszne i delikatne a do tego fantazyjne i zróżnicowane nie pozwolą nikomu przejść obok obojętnie. Po prostu każdy skusi się na choć jedną a jak już jej posmakuje… na pewno na tej jednej się nie skończy!

Oryginalne, bogate, ładnie opakowane doskonale nadają się na słodki podarunek dla… każdego, bo zarówno dzieci, jak i dorośli będą wniebowzięci kosztując tych wyjątkowych łakoci. Masz ochotę na słodką grę? Zagraj w Domino MIX Lambertz!

www.lambertz.pl