Sirius Corporate Solutions wprowadzi Runicom na GPW

Zgodnie z wczorajszymi zapowiedziami, notowana na NewConnect spółka inwestycyjna Runicom S.A. rozpoczęła przygotowania do przeniesienia notowań na rynek regulowany. Doradcą finansowym spółki w tym procesie została firma Sirius Corporate Solutions S.A.

W ramach zawartej dziś umowy, Sirius Corporate Solutions będzie świadczyć usługi doradcze przy sporządzeniu dokumentów niezbędnych do wprowadzenia akcji Runicom na rynek regulowany, w tym harmonogramu, uchwał organów Spółki oraz prospektu emisyjnego.

Runicom zadebiutował na NewConnect w pierwszych dniach stycznia br., wcześniej pozyskując w ofercie prywatnej ponad 1 mln zł. W tym tygodniu zarząd spółki zapowiedział rozpoczęcie przygotowań do przeniesienia notowań na rynek regulowany, a podpisanie umowy z Sirius Corporate Solutions stanowi pierwszy krok w tym procesie.

W najbliższym czasie Runicom S.A. podpisze również umowy z doradcami: PR i prawnym, a także podejmie współpracę z biurem maklerskim. Wspólnie z doradcami, Spółka przygotuje harmonogram procesu oraz prospekt emisyjny.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu