Przejdź do treści

Panorama Polski Niezwykłej

Internetowa mapa Panoramy Firm, we współpracy z serwisem Polska Niezwykła, pomaga internautom urozmaicić podróż. Wspólny projekt to ponad 25 tysięcy atrakcji turystycznych oznaczonych na mapie Panoramy Firm oraz bezpłatny „Mini Przewodnik po okolicy” do pobrania zawierający opisy polecanych miejsc wraz z ich współrzędnymi GPS.

Internetowa mapa Panoramy Firm zawiera opisy ponad 25 tysięcy atrakcji turystycznych Polski. Dostęp do nich uzyskujemy po wybraniu z legendy: „Atrakcje turystyczne”. Po kliknięciu w niebieską ikonę pojawia się zdjęcie i skrócony opis. W samej Warszawie można znaleźć ponad 1 000 zdjęć i opisów zabytków, które odkrywają przed turystami nieznane oblicza stolicy. Klikając w link „Pobierz przewodnik po okolicy” można otrzymać gotowy, bezpłatny ‘Mini Przewodnik’ zawierający ciekawy opis polecanych atrakcji turystycznych oraz ich współrzędne GPS.

„Zbliżają się Święta oraz Sylwester, więc wielu z nas wyruszy w podróż. Świąteczne wyjazdy nie muszą być nudne, nasz serwis podpowie, jak je urozmaicić. Narty na Bani, Zakopane na Mazurach, Kulig na Roztoczu, Śladem Niedźwiedzia, a może Kowboje pod Śnieżką? – to jedne z wielu atrakcji. Rzadko kupujemy obszerne przewodniki na tę okazję, szczególnie, że takie wyjazdy trwają krótko. Polska kryje wiele niespodzianek i prawdziwych perełek – oznaczonych i opisanych w naszym serwisie – czasem warto zboczyć z trasy. Teraz planowanie stało się banalnie proste. Mini Przewodnik, a także mapkę okolicy można wydrukować i zabrać ze sobą. Wprowadzając współrzędne do nawigacji GPS, bez trudu dojedzie się we wskazane miejsca. Nie traci się cennego czasu na poszukiwania, można go wykorzystać na oddawanie się przyjemności zwiedzania.” – mówi Katarzyna Kurdyś, Senior Development Manager Panoramy Firm.

Pełne artykuły i galerie poświęcone danemu obiektowi, polecane trasy oraz wycieczki, a także możliwość ich samodzielnego tworzenia są dostępne na stronach serwisu www.polskaniezwykla.pl. Obecnie panorama atrakcji turystycznych liczy ponad 25 000 artykułów, w tym ponad 250 000 zdjęć w galerii.

Mapa Panoramy Firm zawiera plany ponad 2.000 miejscowości z całej Polski, zlokalizowanych jest na niej ponad 2,4 mln firm z bazy Panorama Firm. Jest dostępna pod bezpośrednim adresem www.mapa.panoramafirm.pl lub po kliknięciu w zakładkę „Szukaj na mapie” z poziomu strony www.panoramafirm.pl. Z serwisu Panorama Firm co miesiąc korzysta ponad 5 mln internautów (według Gemius Traffic).