Koncert „Lafarge dla Regionu” w Bydgoszczy

Z okazji Barbórki 7 grudnia w Operze Nova w Bydgoszczy odbył się kolejny koncert z cyklu „Lafarge dla Regionu”. Impreza, organizowana przez Lafarge w Bydgoszczy już po raz 11, na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Kujaw. Gwiazdą tegorocznego koncertu była Natasza Urbańska i artyści warszawskiego Teatru Buffo.

Lafarge Cement, w ramach działań na rzecz społeczności lokalnych, cyklicznie organizuje koncert Lafarge dla Regionu na Kujawach. Wydarzenie, cieszące się ogromną popularnością wśród klientów, podwykonawców, pracowników Lafarge oraz społeczności lokalnych, zostało zorganizowane w Bydgoszczy już po raz 11 i jest jednym z najciekawszych wydarzeń kulturalnych na Kujawach. Corocznie, dzięki współpracy z lokalnymi rozgłośniami radiowymi i prasą, koncert ogląda również ok. 200- 250 mieszkańców Bydgoszczy.

– Czujemy się częścią regionu Kujaw, tu mieści się jedna z naszych cementowni. Dlatego kładziemy szczególny nacisk na inicjatywy związane z odpowiedzialnością społeczną i rozwojem regionu. Nasz koncert z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, ale nie jest nasza jedyna działalność na rzecz społeczności lokalnej. Dla przykładu, w październiku br. ufundowaliśmy respirator na rzecz Pałuckiego Centrum Zdrowia w Żninie. Mam nadzieję, że tegoroczny koncert z Nataszą Urbańską w roli głównej spodoba się naszym gościom – komentuje Leonard Palka, dyrektor Cementowni Kujawy.

Lafarge i Cementownia Kujawy jest postrzegana jako odpowiedzialny partner lokalnych społeczności. Firma od wielu lat współpracuje z samorządami lokalnymi, organizacjami pozarządowymi, wspiera cenne projekty na terenie regionów, w których działa. W ramach strategii zrównoważonego rozwoju, Lafarge aktywnie działa również na rzecz promocji bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i środowiska naturalnego.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu