KONBET otwiera Strefę Projektanta

Tagi:

Firma KONBET, lider rozwiązań stropowych, zamierza rozszerzyć swoją współpracę z projektantami i architektami. Specjalnie dla nich stworzono specjalną przestrzeń na stronie internetowej, a także uruchomiono Program Partnerski KONBET SATISFACTION.

STREFA PROJEKTANTA to przestrzeń, w której architekci i projektanci znajdą wiele interesujących informacji technicznych, filmów oraz instrukcji serwisowych.

Uruchomiony przez firmę KONBET dział zawiera filmy poglądowe, które ukazują praktycznie zastosowanie produktów tej marki, katalogi i ulotki pełne informacji o produktach, materiały szkoleniowe w formie prezentacji PowerPoint, dokumentacje, rysunki i aplikacje CAD, a także nieodzowne w pracy projektanta Normy Projektowe obowiązujące dla produktów KONBET.

Aby uzyskać dostęp do tej bazy informacji, wystarczy zarejestrować się pod tym adresem: http://www.konbet.com.pl/Strefa_projektanta,s,p.html lub wypróbować konto testowe (login: Projektant; hasło: KONBET).

To nie wszystkie możliwości współpracy z firmą KONBET dla architektów i projektantów. Specjalnie dla nich uruchomiono bowiem Program Partnerski KONBET SATISFACTION, który gwarantuje korzyści finansowe za wprojektowanie, a następnie zakup przez Inwestora systemu stropowego firmy KONBET. Szczegóły dotyczące współpracy w ramach tego programu znajdują się w STREFIE PROJEKTANTA.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu