Drogerie Hebe w Dekadzie Żyrardów

Marka należąca do koncernu Jeronimo Martins, Drogeria Hebe, podpisała umowę najmu ponad 300 mkw. powierzchni handlowej w powstającej w Żyrardowie galerii DEKADA. Za komercjalizację obiektu odpowiada BOIG Property Consulting.

Hebe to kolejny najemca, po POLO Markecie, Euro RTV AGD, CCC, Tabak, Play i Aptece Plus, którego oferta handlowa dostępna będzie od kwietnia 2012 r. w budowanej obecnie w Żyrardowie galerii DEKADA.

1 BOIG Property Consulting, Dekada Żyrardów, Hebe, Jeronimo MartinsDrogeria Hebe zajmie lokal o powierzchni 316 m kw. i będzie siódmym salonem tej sieci w Polsce. Do tej pory mieszkańcy Żyrardowa chcąc zrobić zakupy w Hebe musieli jeździć aż do Rawy Mazowieckiej lub Warszawy, od kwietnia 2012 ofertę Hebe będą mieć u siebie, w samym centrum miasta.

Hebe kontynuuje rozwój placówek w Warszawie oraz miejscowościach podwarszawskich. Po Legionowie i Nowym Dworze Mazowieckim zdecydowaliśmy się otworzyć nasz salon w Galerii Dekada w Żyrardowie ze względu na jej doskonałą lokalizację w centrum miasta oraz wysoko oceniany przez nas potencjał handlowy galerii tego typu – mówi Tomasz Alot Manager ds. Nieruchomości, Jeronimo Martins.

Drogerie Hebe to marka należąca do koncernu Jeronimo Martins, właściciela sieci sklepów Biedronka. Są one uzupełnieniem oferty giganta rynku spożywczego o asortyment kosmetyczny, który bardzo dobrze odzwierciedlają dostępne w Hebe działy: beauty expert, home & life oraz hebe loves babies.

DEKADA Żyrardów będzie czwartym obiektem należącym do sieci galerii handlowych budowanych przez spółkę Dekada Realty. Na powierzchni najmu 3 800 m2 zlokalizowanych zostanie 25 sklepów, a galeria dysponować będzie parkingiem na 50 miejsc.

DEKADA Żyrardów będzie nowoczesnym obiektem, pierwszym tego typu w mieście, znajdującym się w samym centrum Żyrardowa. W strefie bezpośredniego oddziaływania galerii (do 20 min jazdy samochodem) znajduje się aż 118 000 mieszkańców.

Wielkie otwarcie galerii DEKADA Żyrardów zaplanowano na kwiecień 2012 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu