Przejdź do treści

Świąteczne zniżki od Edenred

W okresie przedświątecznych zakupów użytkownicy kart i kuponów Edenred mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów w wielu sklepach na terenie całej Polski. Oszczędność do 10 procent lub zniżki w wysokości 50 złotych obowiązują m.in. w delikatesach Piotr i Paweł, perfumeriach Marionnaud oraz sklepach Leroy Merlin i Smyk.

Wszyscy użytkownicy kuponów podarunkowych Ticket Compliments Premium, kart podarunkowych Ticket dla Ciebie oraz kart Ticket Twoja Premia oferowanych przez firmę Edenred już teraz mogą korzystać z wyjątkowych promocji. Posiadacze kart i kuponów mogą sporo zaoszczędzić w czasie przedświątecznych zakupów wybierając produkty oferowane przez partnerów Edenred.

Delikatesy Piotr i Paweł oraz markety Leroy Merlin gwarantują 5 procent rabatu na wszystkie produkty zakupione w sklepach sieci aż do końca stycznia 2012 roku. Jeszcze wyższe zniżki, w wysokości 10 procent czekają na Klientów perfumerii Marionnaud, natomiast w sklepach Smyk użytkownicy kart i kuponów Edenred zapłacą za zakupy nawet o 50 złotych mniej.

Szczegółowa lista promocji oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej www.edenred.pl