Świąteczne eko-kartki w FagorMastercook

W tym roku przed Bożym Narodzeniem, do klientów i partnerów biznesowych firmy FagorMastercook, trafią wyjątkowe pocztówki. Ich motywem przewodnim będzie zwycięski projekt ekologicznej kartki, przygotowany przez jednego z pracowników Firmy, w ramach konkursu świątecznego.

Do udziału w konkursie „Mój projekt eko-kartki świątecznej” zaproszeni zostali pracownicy firmy FagorMastercook oraz ich rodziny. Tematem przewodnim konkursu była ekologia, więc prace musiały być wykonane z naturalnych materiałów, takich jak: wełna, len, papier, drewno, szyszki czy liście. Technika prac była dowolna – można było malować, rysować, rzeźbić i wycinać.

Zależało nam na tym, aby pracownicy mieli możliwość bliższego kontaktu z tym, co określamy mianem „eko”. Przygotowane kartki świąteczne  miały być innowacyjne i estetyczne, ale przede wszystkim wykonane z materiałów ekologicznych. Zadanie konkursowe wymagało więc od pracowników kreatywnego myślenia i dużego zaangażowania – mówi Magdalena Sabeł, Menedżer ds. Zarządzania Systemami ISO w FagorMastercook.

Trzy najciekawsze projekty zostały nagrodzone małym sprzętem AGD. Dodatkowo zwycięska praca została wykorzystana do stworzenia świątecznej kartki, przesyłanej klientom i partnerom firmy.

Konkurs na świąteczną eko-kartkę to kolejna z akcji mających na celu podniesienie świadomości ekologicznej pracowników firmy FagorMastercook. W ubiegłym roku zadaniem uczestników konkursu bożonarodzeniowego było stworzenie ozdoby choinkowej, przy wykorzystaniu odpadów pochodzących z gospodarstwa domowego. Na terenie firmy regularnie organizowane są akcje informacyjne o charakterze ekologicznym. W fabrykach i biurach funkcjonują również eko-punkty wraz ze specjalnymi pojemnikami, do których można wrzucać zużyte baterie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu