Przejdź do treści

Nowi pracownicy w CBRE w Polsce

Firma CBRE informuje o nowych pracownikach w warszawskim biurze.

Ireneusz Gawędziński dołączył do działu Zarządzania Projektami jako Senior Cost Manager (Starszy Specjalista ds. Kosztów Instalacyjno-Budowlanych). Do jego głównych obowiązków należeć będzie zarządzanie kosztami inwestycji oraz pozyskiwanie nowych klientów.

Ireneusz Gawędziński posiada ponad 10-letnie doświadczenie na rynku zarządzania kosztami projektów. Poprzednio pracował w Anglo American Group, oddział Tarmac Ltd z siedzibą w Wielkiej Brytanii, gdzie był odpowiedzialny za wiele projektów takich jak prefabrykacje dla projektów The Dome w Londynie, KingsWaterFront w Liverpoolu oraz stadionu Arsenal. Przez 4 lata pracował również w dziale Zarządzania Projektami w Brittain Hadley Europa w Polsce.

Ireneusz Gawędziński ukończył Politechnikę Krakowską na Wydziale Inżynierii Lądowej. Jest członkiem RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors).

Ireneusz mówi biegle po angielsku, a jego hobby to siatkówka, pływanie, jazda na rowerze, tenis i podróże.

Bartosz Kwiecień został Senior Project Managerem (Starszy Kierownik Projektu) w dziale Zarządzania Projektami. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialny za zarządzanie projektami Nieruchomości biurowych, handlowych i przemysłowych.

Bartosz Kwiecień posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i kosztami. Poprzednio pracował dla generalnego wykonawcy Warbud SA, gdzie był odpowiedzialny za przygotowywanie budżetów inwestycji oraz koordynowanie prac budowlanych. Pracował również w firmie Brittain Hadley Europa oraz Gleeds Polska jako Kierownik Projektu.

Bartosz jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, Wydział Inżynierii Lądowej. Mówi biegle po angielsku, a jego hobby to fotografia, wspinaczka górska oraz żeglowanie.

Joanna Zakrzewska dołączyła do działu Obsługi Klientów Korporacyjnych jako Młodszy Negocjator ds. Nieruchomości. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialna za monitorowanie rynku nieruchomości komercyjnych, zarządzanie portfelem nieruchomości klienta, negocjacje umów najmu oraz analizy i raporty rynkowe.

Poprzednio pracowała w firmie Astaris Property Solutions na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Wynajmu, będąc odpowiedzialna za komercjalizację centrów handlowych.

Joanna Zakrzewska ukończyła Uniwersytet Gdański, Wydział Prawa i Administracji. Jest również absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Wydział Geodezji i Gospodarki Przestrzennej.

Joanna mówi biegle po angielsku, a jej hobby to sport i podróże.

Małgorzata Czepel została Młodszym Negocjatorem ds. Nieruchomości w dziale Nieruchomości Przemysłowych i Logistycznych. Do jej głównych obowiązków należeć będą negocjacje umów najmu w imieniu klienta, monitorowanie rynku nieruchomo mości przemysłowych, jak również pozyskiwanie nowych klientów.

Małgorzata Czepel poprzednio pracowała w firmie Jones Lang LaSalle jako Starszy Analityk Umów Najmu, gdzie była odpowiedzialna za zarządzanie portfelem nieruchomości klienta oraz administrację umów najmu. Pracowała również w Empark Mokotów Business Park oraz Panattoni.

Małgorzata ukończyła Akademię Humanistyczną w Pułtusku, Wydział Nauk Politycznych. Mówi biegle po angielsku, a jej hobby to podróże, narty i kino.

Katarzyna Chuderska dołączyła do CBRE jako Asystentka działu Powierzchni Biurowych. Katarzyna będzie odpowiedzialna za aktualizację baz, przygotowywanie materiałów dotyczących nieruchomości biurowych oraz wspieranie działu w pracach administracyjnych.

Poprzednio Katarzyna Chuderska była partnerem w firmie C&K Wsparcie IT, gdzie była odpowiedzialna m.in. za zarządzanie biurem oraz personelem. Pracowała również w firmie Mawilux jako Asystentka Zarządu.

Katarzyna Chuderska jest absolwentką Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie, Kierunek Filologia Angielska. Obecnie studiuje w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie na Wydziale Zarządzanie i Marketing.

Katarzyna mówi biegle po angielsku, a jej hobby to teatr, kino i muzyka.