Malborskie „Mikołajki z Gwiazdami” i Wirtualną Polską

Wirtualna Polska po raz kolejny zaangażowała się w malborskie obchody mikołajek. W tym roku portal wsparł dom dziecka i szpital w grodzie nad Nogatem oraz włączył się w organizację mikołajkowego wydarzenia.

Malborską uroczystość uświetniły w tym roku zaproszone gwiazdy: Iwona Guzowska, Elżbieta Jędrzejewska oraz Maciej Florek, które, wraz z dziećmi malowały choinkowe bombki oraz pomagały w wypieku świątecznych pierników. W ramach corocznej imprezy odbyły się też liczne gry, zabawy i konkursy dla najmłodszych, w których do wygrania były m.in. książki podarowane przez WP. Kulminacyjnym punktem wydarzenia, jak co roku, była uroczysta iluminacja miejskiej choinki.

Dodatkowo, zaproszone przez WP gwiazdy odwiedziły dzieci w malborskim domu dziecka oraz szpitalu i podarowały najmłodszym mikołajkowe upominki.

Cieszymy się, że dzięki współpracy z Malborkiem, znów możemy sprawić, że na twarzach dzieci pojawiają się uśmiechy. To wyjątkowy i magiczny, zwłaszcza dla nich, czas – mówi Przemysław Zbróg z Wirtualnej Polski, pomysłodawca projektu.

To już kolejne malborskie mikołajki, w które zaangażowała się Wirtualna Polska. Dwa lata temu portal, z okazji święta 6 grudnia, podarował szkołom w Malborku 600 profesjonalnych piłek do koszykówki.

WP od lat angażuje się w inicjatywy społeczne i charytatywne, wspierając je patronatem redakcyjnym oraz promocyjnym. Tylko w 2011 roku portal pomógł w realizacji 30 tego typu projektów, głównie akcji na rzecz dzieci potrzebujących pomocy, ekologii, działań prozdrowotnych i wspierających demokrację. WP współpracowała m.in. przy akcjach Dźwięki Marzeń, Pij Mleko, Testy na HIV, Marsz Różowej Wstążki, Hospicjum to też Życie i innych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu