Przejdź do treści

Karta lunch+ Visa firmy Bonus Systems zwycięzcą konkursu „Karta dla Polski na 2012 rok”

Karta żywieniowo-restauracyjna lunch+ Visa firmy Bonus Systems Polska zwyciężyła w konkursie „Karta dla Polski na 2012 rok”, towarzyszącemu Konferencji Central European Electronic Card – największej konferencji kartowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Wyniki konkursu ogłoszono 1 grudnia w Warszawie podczas Polskiej Kartowej Gali, czyli wieczornego spotkania środowiska osób i liderów związanych z polskim rynkiem kartowym.

Według raportu „Transakcje kartami przedpłaconymi w Polsce” (Pre-paid card transactions in Poland), opublikowanego przez Euromonitor International w październiku br., karty żywieniowo-restauracyjne stają się w Polsce coraz bardziej popularne. W raporcie podkreślono, że przedpłacone karty tego typu to nowoczesna, elektroniczna wersja kuponów żywieniowych, która podlega tym samym przepisom podatkowym co one. Rosnące zainteresowanie tymi kartami w Polsce tłumaczy się coraz większym dostępem konsumentów do zróżnicowanej sieci lokali gastronomicznych.

Karty przedpłacone lunch+, oferowane przez firmę Bonus Systems Polska w systemie Visa, są prostym i nowoczesnym narzędziem motywującym i wspierającym pracowników. „Jest nam miło, że jury konkursu doceniło zalety karty lunch+. Dzięki niej pracodawcy mogą zapewnić pracownikom spożywanie różnorodnych posiłków, w dogodnej dla nich formie, miejscu i czasie. To jedyna tego typu karta przedpłacona na polskim rynku z siecią akceptacji w kafeteriach firmowych, restauracjach, kawiarniach, w punktach gastronomicznych i sklepach spożywczych na terenie całego kraju, oferująca także atrakcyjny program korzyści rabatowych” – podkreśla Adam Kompowski, Prezes Zarządu Bonus Systems Polska.

Pracowniczy program motywacyjny lunch+, oferowany przez Bonus Systems Polska, wpisuje się idealnie w potrzeby firm, upraszczając rozliczenia i księgowanie wydatków związanych z posiłkami dla pracowników. Zakup programu to także oszczędność czasu dla pracodawcy – karty można regularnie doładowywać dowolną kwotą co miesiąc. Lunch+ oznacza również wzrost wynagrodzenia netto dla pracownika, a jednocześnie znaczącą redukcję kosztów osobowych – kwota do 190 zł miesięcznie na każdego pracownika jest wolna od składki ZUS. To także atrakcyjne konkursy oraz promocje i rabaty nawet do 30% dla użytkowników kart Visa.

Konkurs „Karta dla Polski na 2010 rok” był jednym z 7 konkursów rozstrzygniętych podczas Polskiej Kartowej Gali. Jury konkursu składało się z reprezentantów Visa Europe, Związku Banków Polskich, Polskiego Towarzystwa Informatycznego, Stowarzyszenia „Komputer w Firmie” oraz Medien Service – organizatora Konferencji CEEC 2011 i Polskiej Kartowej Gali.

Konferencja Central European Electronic Card (CEEC), kontynuacja organizowanej od 2001 r. Konferencji KARTA – jest najważniejszym corocznym spotkaniem szeroko rozumianej branży kartowej z Polski i Europy Centralnej. Podczas dwudniowych obrad ponad 300 gości z kraju i zagranicy miało okazję do wielu bezpośrednich spotkań oraz zapoznania się z kilkudziesięcioma specjalistycznymi prezentacjami. Konferencja Central European Electronic Card Warsaw to jedyne miejsce, w którym spotykają się corocznie przedstawiciele instytucji i firm najważniejszych dla rozwoju biznesu kartowego w Polsce i Europie, w tym Visa i MasterCard.