Przejdź do treści

Dominik Tylczyński nowym Dyrektorem Konsultingu w itelligence

Dominik Tylczyński objął stanowisko Dyrektora Konsultingu w itelligence sp. z o.o. Nowy dyrektor odpowiadał będzie za projekty wdrożeniowe SAP. Do jego zadań należeć będzie planowanie, przydzielanie zasobów do projektów oraz ich monitorowanie.

Dominik Tylczyński jest absolwentem Polsko-Francuskiej Szkoły Nowych Technik Informacyjno – Telekomunikacyjnych. Od 1995 roku zajmuje się wdrożeniami zintegrowanego systemu informatycznego SAP w modułach gospodarki materiałowej (SAP MM) oraz gospodarki magazynowej (SAP WM). Posiada liczne certyfikaty, w tym SAP Supply Chain Management – Procurement, SAP Supply Chain Management – Logistics Execution, a także SAP Exchange Infrastructure & Integration oraz SAP ABAP Development. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze integracji systemu SAP z systemami informatycznymi i telekomunikacyjnymi klienta.

Będę kładł szczególny nacisk na budowanie kompetencji pracowników Działu Konsultingu poprzez gromadzenie, zarządzanie i współdzielenie wiedzy tak, abyśmy z każdym kolejnym projektem mieli do dyspozycji coraz większą liczbę gotowych rozwiązań. Dzięki temu projekty będą mogły być realizowane szybciej, w sposób bardziej przewidywalny i stabilny. Położę szczególny nacisk na szkolenia i warsztaty wewnętrzne. Z doświadczenia wiem, że nie ma lepszego sposobu na wymianę doświadczeń i wiedzy. – powiedział Dominik Tylczyński, Dyrektor Konsultingu, itelligence sp. z o.o.

Cieszymy się, że Dominik dołączył do naszej firmy. Mamy nadzieję, że jego wieloletnie doświadczenie przełoży się na nasz wspólny sukces, a praca w itelligence przysporzy mu zadowolenia i satysfakcji – powiedział Arnold Nowak, Prezes Zarządu itelligence sp. z o.o.

Dominik Tylczyński dołączył do zespołu itelligence z dniem 1 grudnia 2011 r. Wcześniej współpracował jako konsultant zewnętrzny. Jako Dyrektor Konsultingu odpowiadał będzie bezpośrednio przed Zarządem itelligence.