Comarch CDN XL w świecie luksusowych alkoholi

Toorank Polska S.A., producent i dystrybutor wysokiej jakości wyrobów alkoholowych, wybrał Comarch CDN XL. Implementację systemu przeprowadził Złoty Partner Comarch – Centrum Technologii Informatycznej z Gliwic.

Z uwagi na wciąż poszerzającą się ofertę świadczonych przez Toorank Polska S.A. usług, firma zdecydowała się na zakup zintegrowanego systemu wspomagającego zarządzanie przesiębiorstwem.

Spośród dostępnych na rynku systemów firma zdecydowała się na zakup i wdrożenie Comarch CDN XL, biorąc pod uwagę duże możliwości dostosowania tego systemu do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Modułowa budowa Comarch CDN XL pozwala na rozszerzenie systemu w dowolnym momencie. Wdrożenie oprogramowania i jego pełna integracja pozwoliły przedsiębiorstwu na uporządkowanie wewnętrznych procesów oraz w znaczącym stopniu przyspieszyła wymianę informacji.

Na ponad 18 stanowiskach systemu Comarch CDN XL zostały wdrożone moduły: Sprzedaż, Zamówienia, Import, CRM, Księgowość, Środki Trwałe, Produkcja oraz Business Intelligence.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu