Przejdź do treści

Wielkie zmiany w punktach sprzedaży Plusa

Tagi:

Nowoczesne technologie w przyjaznym wnętrzu i swobodna atmosfera miejsca. To efekty wielkiego przemeblowania w Plusie. Zmiany wystroju można już podziwiać w ponad 180 punktach sprzedaży.

Nowy, świeży design. Nowe kolory, podłogi, meble, oświetlenie. W swoich „nowych” punktach sprzedaży Plus łączy przeciwieństwa i zderza świat nowoczesnej technologii z przyjaznym, nastrojowym i miłym każdemu wnętrzem. Wszystko to z myślą o komforcie klienta, któremu oferowana jest najwyższa jakość usług, a on sam stawiany jest w centrum uwagi.

Dla wygody klientów zaprojektowano całkowicie nowe, funkcjonalne stanowiska obsługi, które pozbawione zostały oficjalnego charakteru. Na interaktywnych ekspozytorach można samodzielnie sprawdzić działanie notebooków lub laptopów z bezprzewodowym dostępem do Internetu, przetestować liczne usługi oferowane przez sieć Plus, takie jak np. wideo na komórkę. Można również pograć w najnowsze gry, posłuchać muzyki z Muzodajni czy zobaczyć i wziąć do ręki każdy telefon z imponującego zestawu modeli wiodących producentów.

Warto podkreślić proekologiczny aspekt zmian zachodzących w punktach sprzedaży: do pakowania produktów wykorzystywane są wyłącznie torby biodegradowalne lub papierowe, do oświetlenia wnętrz i ekspozycji używane są niezwykle energooszczędne lampy najnowszej generacji, a szyldy zewnętrzne, dzięki zastosowaniu oświetlenia wyłącznie typu LED, pobierają kilka razy mniej energii niż dotychczas.

Nowe urządzenie w Plusie. Zobacz, jak przemeblowaliśmy salony – to hasło przewodnie imprez „parapetówkowych” odbywających się w wielu miastach Polski, w punktach, które już przeszły wizerunkową przemianę. Ich klienci mogą liczyć na konkursy z nagrodami, pyszne ciasto oraz szeroki uśmiech. Najbliższe „parapetówki” odbędą się w: Tczewie (ul.Krótka 5, 6-7 grudnia), Mrągowie (ul.Warszawska 17, 6-7 grudnia) oraz Żyrardowie (ul.Okrzei 16, 8-9 grudnia).

Do końca roku nowym wystrojem będzie mogło się pochwalić łącznie 200 punktów sprzedaży, pozostałe zaś przejdą metamorfozę do końca 2012 roku.