Przejdź do treści

Wdrożenie Comarch ECM w Nestle Waters zakończone sukcesem

W Nestle Waters zakończyło się wdrożenie platformy wspierającej procesy zakupowe wewnątrz organizacji (obszar Procure-To-Pay). Nestle Waters to wicelider rynku wody butelkowanej w Polsce, producent m.in. wody mineralnej Nałęczowianka.

Rozwiązanie dla Nestle Waters zostało oparte na komponentach Comarch ECM – systemu zarządzania dokumentami i procesami biznesowymi. Wdrożenie rozwiązania Comarch pozwoliło na ujednolicenie procesów związanych z realizacją zapotrzebowań oraz dekretacji i akceptacji faktur kosztowych, a także na wyeliminowanie z obiegu dokumentów papierowych związanych z tymi procesami.

Jednym z założeń projektu wdrożenia było dopasowanie się do istniejącej infrastruktury informatycznej klienta. Rozwiązanie Comarch wpasowało się w wymagany stos technologiczny, wykorzystując platformę Microsoft Sharepoint do zaimplementowania komponentów modułów Comarch ECM.

Rozwiązanie klasy Procure-To-Pay, wdrożone u Nestle Waters, kompleksowo obsługuje obszary związane z realizacją zakupów wewnątrz organizacji. Moduły rozwiązania wspierają proces zamówienia, rejestrację dostaw oraz obieg faktury zakupowej. Realizacja założonych celów biznesowych wdrożenia oraz wysoki poziom świadczonych usług znajdują odzwierciedlenie w satysfakcji klienta.

– Zaproponowane rozwiązanie sprostało oczekiwaniom w zakresie zarządzania dokumentami i procesami oraz pozwoliło zrealizować cele biznesowe. Dostarczone komponenty Comarch ECM doskonale wpasowały się w potrzeby Nestle Waters – mówi Jacek Korczykowski, dyrektor działu IT i systemów wewnętrznych oraz koordynator procesów zakupowych w Nestle Waters Polska.

Nestle Waters kontynuuje współpracę z Comarch w zakresie wsparcia i rozbudowy rozwiązania, a także korzysta z usług doradczych związanych z rozwojem systemu.