Przejdź do treści

Platforma sklepów Selly i PayU S.A. organizują konkurs dla e-sklepów

Konkurs skierowany jest do podmiotów, które korzystają z oprogramowania sklepu Selly Shop. By wziąć w nim udział wystarczy wdrożyć w swoim sklepie usługę Konto PayU. Do wygrania są roczne bezpłatne abonamenty na utrzymanie sklepu na platformie Selly.

Każdy klient platformy sklepów Selly może w prosty sposób uruchomić w swoim e-sklepie nową usługę – Konto PayU – i tym samym umożliwić kupującym dokonywanie płatności w szybki i wygodny sposób. Podmioty z najwyższą ilością dokonanych zakupów za pomocą Konta PayU otrzymają nagrody w postaci rocznych bezpłatnych abonamentów na utrzymanie sklepu internetowego.

– Platforma Selly wdrożyła najnowszy system płatności, czyli Konto PayU. Zachęcamy wszystkie sklepy do aktywacji nowej formy płatności oraz polecania jej swoim Klientom, bo znacznie skraca ona dystans pomiędzy sprzedawcami a kupującymi – mówi Mariusz Połowczuk z Selly.

Konkurs pod nazwą „Konto PayU w sklepach Selly Shop” potrwa od 1 grudnia br. do końca stycznia 2012 r. Sklepy z największą ilością transakcji, dokonanych za pomocą konta PayU, o kwotach powyżej 50 zł brutto otrzymają nagrody:

  • I miejsce: roczny abonament Selly Standard o wartości 2937.24 zł brutto,
  • II miejsce: roczny abonament Selly Start o wartości 1461.24 zł brutto.

– Konto PayU to metoda, która zapewnia wysoki komfort zakupów i jednocześnie zwiększa bezpieczeństwo danych osób kupujących w sieci. Jesteśmy pewni, że sklepy z platformy Selly, które wykorzystają nową funkcjonalność, bardzo szybko docenią jej zalety – dodaje Marcin Jabłoński, CEO PayU S.A.

Więcej informacji na temat konkursu „Konto PayU w sklepach Selly Shop” oraz regulamin można znaleźć na stronie: http://www.selly.pl/konkurs-payu.html.