Przejdź do treści

Ład i harmonia w najlepszym wydaniu

Nowoczesny wystrój mieszkania, które jest jednocześnie przytulne i pełne ciepła – takie wyzwanie podjęli projektanci „Dekoratorni” i po raz kolejny postawili na meble z oferty Black Red White. Nowoczesny system modułowy Doors został wykorzystany w metamorfozie salonu w 308. odcinku popularnego programu wnętrzarskiego, którego emisję zaplanowano na 11 grudnia 2011 roku o godz. 13:00 w TV 4.

Ekipa „Dekoratorni” udowodniła, że przy wykorzystaniu odpowiednich mebli i zabawy kolorem można zmienić zwykłe mieszkanie w prawdziwą oazę spokoju i relaksu.

Do aranżacji salonu wybrano nowoczesny system modułowy Doors z oferty Black Red White. Ciemny brąz ścian doskonale podkreślił walory mebli w jasnym wybarwieniu ‘dąb milano’.

Nowoczesna, prosta forma i ukryte uchwyty pozwoliły uzyskać efekt intrygującej przestrzeni w modernistycznym stylu. Dzięki pojemnym i wielofunkcyjnym szafkom z systemu modułowego Doors od Black Red White we wnętrzu zapanował ład i harmonia. Przytulny klimat wprowadziło do wnętrza także nastrojowe oświetlenie oraz ogień w biokominku.

Program „Dekoratornia” z udziałem kolekcji Doors emitowany będzie na antenie TV4 niedzielę 11 grudnia o godzinie 13.00. Więcej inspiracji z wykorzystaniem tego systemu modułowego znaleźć można na  www.brw.com.pl