Przejdź do treści

Kompleksowo i rzetelnie, czyli kierunki rozwoju sieci doradców domowy.pl

W dniach 3-4 grudnia br. w hotelu Ariston w Karpaczu odbyła się ogólnopolska konferencja dla doradców portalu domowy.pl. Jej celem było podsumowanie dotychczasowych działań, prezentacja planów rozwoju, przeprowadzenie szkoleń w zakresie nowych produktów i technologii oferowanych przez uznane na rynku firmy. Równocześnie stała się ona doskonałą okazją do lepszego wzajemnego poznania i wymiany doświadczeń.

Rynek budownictwa jednorodzinnego rozwija się: inwestorzy indywidualni coraz chętniej sięgają po nowe produkty i technologie, wykazują niezłą orientację w zakresie przebiegu procesu budowy, oczekują szerokiej oferty, częściej też gotowi są powierzyć prowadzenie inwestycji specjalistom. By sprostać potrzebom inwestorów, nie można podążać w ślad za nimi. Trzeba je przewidywać, wyprzedzać i mieć na nie wyczerpującą odpowiedź. Takie podejście legło u podstaw portalu domowy.pl i towarzyszy wszystkim jego działaniom. Zgodnie z nim we wszystkich regionach kraju działa sieć doradców, którzy dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu, ale również otwartości na nowe zjawiska, informacje i wyzwania są w stanie zapewnić osobom planującym budowę domu rzetelną i kompleksową obsługę. Dyplomami potwierdzającymi kompleksowość świadczonych usług zostali nagrodzeni dwaj najprężniej działający doradcy: Wojciech Janczyński z Krakowa, który otrzymał tytuł Aktywny Doradca Domowy.pl 2011 oraz Artur Kupczak z Lublina, wyróżniony tytułem Profesjonalny Doradca Domowy.pl 2011.

Spotkanie w Karpaczu było dla doradców okazją do wzajemnej wymiany doświadczeń, różnych ze względu na specyfikę każdego regionu, wynikającą z odmiennych warunków lokalnych, urzędniczych wymogów, indywidualnych upodobań inwestorów. Wspólna natomiast okazała się potrzeba zapewnienia wszechstronnej obsługi – od projektu po dom. Aby ją umożliwić, przy udziale znanych firm, jak Xella, Rőben, Lindab, Velux, Wiśniowski, Murator FINANSE, BoConcept, Dekoria.pl, powstał program korzyści przeznaczonych specjalnie dla klientów portalu domowy.pl, który został zaprezentowany podczas konferencji i z zainteresowaniem przyjęty przez jej uczestników. Partnerzy programu mieli ponadto okazję przybliżyć nowości w swoich ofertach, a ich prezentacja spotkała się z żywym odbiorem: dotyczył on w równej mierze płyt stropowych YTONG, innowacyjnej technologii szkieletu stalowego LINDAB Construline, co tkanin służących aranżacji wnętrz oferowanych przez Dekorię czy mebli BoConcept. Z uwagą wysłuchano wystąpienia reprezentującej Muratora FINANSE dyrektor zarządzającej Katarzyny Pawlak, która przedstawiła problematykę finansowania inwestycji z kredytów hipotecznych, a także podkreśliła wagę rzetelnego i niezależnego doradztwa finansowego. Agnieszka Włostowska reprezentująca dział wnętrz portalu domowy.pl przedstawiła nowatorską koncepcję projektów gotowych wnętrz, które niebawem wejdą do stałej oferty portalu i również będą udostępniane klientom przez doradców.

Konferencję zakończyło podsumowanie dotychczasowych działań i wyrażone przez wiceprezesa zarządu Marcina Krzyżosiaka, a podzielane przez wszystkich życzenie wypracowania modelu współpracy z inwestorem opartego na pełnym zaufaniu do profesjonalistów oferujących kompleksową i rzetelną obsługę na każdym etapie inwestycji.