WALK przystępuje do SAR

Agencja WALK Creative otrzymała status „Członka Oczekującego” Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR. Zarząd Stowarzyszenia przedstawi rekomendację członkowską dla WALK na najbliższym Walnym Zebraniu Członków SAR.

„Cieszymy się z perspektywy przystąpienia do Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR. Członkostwo w SAR to potwierdzenie kompetencji danej agencji oraz jej wiarygodności jako rzetelnego partnera biznesowego. Stowarzyszenie oferuje także duże możliwości w zakresie rozwoju zrzeszonych firm i ich pracowników. Ponadto, SAR pozwala na aktywny udział w życiu branży i decydowanie o kierunkach jej rozwoju, zarówno dużym agencjom sieciowym, jak i polskim firmom, takim jak WALK” – mówi Radek Miklaszewski, CEO WALK.

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR to najważniejsza organizacja w Polsce działająca na rzecz promowania i tworzenia bardziej efektywnej komunikacji marketingowej oraz edukacji i promowania środowiska reklamowego. Obecnie członkami Stowarzyszenia są 82 podmioty, w tym 45 agencje reklamowe, 5 agencji interaktywnych, 17 agencji brand design i 15 domów mediowych. SAR jest członkiem European Association of Communications Agencies (EACA) oraz przedstawicielem w Polsce międzynarodowego konkursu Cannes Lions i kreatywnej platformy medialnej Shots. Ponadto SAR współpracuje z międzynarodowymi Stowarzyszeniami Reklamy: EACA, IPA, ADC*E.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu