Przejdź do treści

On Board PR gościł studentów na dniu otwartym

Blisko trzydziestu studentów zainteresowanych rozpoczęciem kariery w public relations wzięło udział w dniu otwartym organizowanym w agencji On Board PR. Po raz pierwszy w Polsce agencja public relations przygotowała dla studentów możliwość bezpośredniego przyjrzenia się jej pracy od wewnątrz poprzez uczestnictwo w zorganizowanym dniu otwartym. Organizatorzy przygotowali dla uczestników liczne atrakcje: interesujące case study, wycieczkę po działach agencji i możliwość porozmawiania z konsultantami na temat codziennej pracy i prowadzonych projektów.

– Jesteśmy zadowoleni z faktu, iż tak wiele młodych zdolnych osób jest zainteresowanych rozpoczęciem kariery w agencji. Zainteresowanie przekroczyło nasze oczekiwania. Przyjechali do nas studenci z całej polski aby dowiedzieć się ja wygląda praca konsultanta PR – komentuje Norbert Ofmański, prezes On Board PR.

Uczestnicy dnia otwartego pozytywnie ocenili inicjatywę On Board PR. W związku z olbrzymim zainteresowaniem jakim cieszył się dzień otwarty na przyszły rok zaplanowano kolejne edycje dla tych osób, które z powodu braku miejsc nie zakwalifikowały się do pierwszej edycji.