Jeśli lubisz HaloNet możesz wygrać minuty i sprzęt VoIP za 1 zł

Operator telefonii HaloNet przygotował dla swoich użytkowników i fanów jego profilu na Facebooku promocję o nazwie „Lubimy HaloNet”. Do wygrania jest 2100 minut bezpłatnych rozmów oraz bramki i telefon VoIP w promocyjnej cenie 1 zł.


Od 6 do 16 grudnia br. (tylko w dni robocze) na profilach społecznościowych „HaloNet.pl” (serwis Facebook) oraz „telefoniaHaloNet” (serwis YouTube) będą pojawiały się różnorodne pytania przygotowane m.in: przez … chomika. Osoby, które wyślą emailem, w dniu emisji pytania, prawidłową odpowiedź mają szansę na atrakcyjne nagrody. Już 6 grudnia zostanie opublikowane pierwsze pytanie a na zwycięzców czeka bramka VoIP Cisco PAP2T w promocyjnej cenie 1 zł oraz darmowe minuty na połączenia w telefonii HaloNet. W pozostałe dni do wygrania są również darmowe minuty. W sumie organizator przygotował ich 2100 do rozdysponowania dla wybranych uczestników promocji.

To jednak nie koniec. 19 grudnia osoby, które wcześniej zostały nagrodzone, staną przed szansą zdobycia dwóch nagród finałowych: bramki VoIP Cisco SPA2102 oraz telefonu rodzinnego Siemens Gigaset C610 IP (obie nagrody w promocyjnej cenie 1 zł). Do każdej osoby zostanie wysłane mailem, w tym samym momencie, pytanie finałowe. Dwie pierwsze, prawidłowe odpowiedzi przesłane na maila organizatora promocji, uzyskają miano zwycięskich i będą gratyfikowane ww. sprzętem VoIP.

Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest posiadanie konta i rozliczanie się na zasadzie przedpłaty w telefonii HaloNet oraz status fana profilu usługi HaloNet na serwisie społecznościowym Facebook. Szczegóły dotyczące promocji są dostępne na stronie internetowej organizatora, pod adresem: www.halonet.pl/promocje/lubimy-halonet/.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu