Przejdź do treści

Innovator Małopolski dla Pro-Eco Invest

Krakowska firma Pro-Eco Invest otrzymała Certyfikat Innovator Małopolski 2011. Wyróżnienie zostało przyznane za konstrukcję nośną wykonaną ze spienionego polistyrenu. Materiał w postaci prefabrykowanych elementów charakteryzuje się doskonałymi parametrami termicznymi i służy do budowy domów energooszczędnych oraz obiektów komercyjnych. Dodatkowym atutem budynków wykonanych ze spienionego polistyrenu jest krótki czas ich realizacji; stumetrowy dom powstaje w czasie 4-6 tygodni.

– Certyfikat przyznany przez Centrum Transferu Technologii to dla nas nie tylko szczególne wyróżnienie, ale i potwierdzenie, że to co robimy ma przyszłość. Liczę, że udział w konkursie otworzy przed nami wiele drzwi i pozwoli na dalszy rozwój firmy – mówi Henryk  Świtowski z firmy Pro-Eco Invest S.A.

Energooszczędne domy wykonane w nagrodzonej technologii można obejrzeć w podkrakowskich Niepołomicach. Realizacją i sprzedażą tych inwestycji zajmuje się firma Wawel Service, jeden z największych deweloperów w Krakowie. Więcej informacji o energooszczędnych domach można znaleźć na stronie: www.domdlakazdego.info.