Przejdź do treści

Black Red White „Firmą Roku”

Największa polska grupa meblarska Black Red White dołączyła do wąskiego i elitarnego grona laureatów Certyfikatu Polish Product. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest firmom prężnie działającym na rynku krajowym, oferującym najwyższą jakość produktów i usług.

Black Red White zdobyła Certyfikat Polish Product w kategorii „Firma Roku”. Tytuł nadawany jest już po raz szósty przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Podsumowanie działań, historia rozwoju, jak też rekomendacje partnerów handlowych – to kluczowe kryteria, na podstawie których Kapituła dokonuje wyboru elity polskich podmiotów gospodarczych. Celem nagrody jest zwiększenie wiarygodności polskich firm wśród polskich oraz zagranicznych konsumentów i kontrahentów handlowych.

„Certyfikat Polish Product to prestiżowe wyróżnienie, które potwierdza konkurencyjność oferty Black Red White. Od lat z sukcesem prowadzimy sprzedaż mebli i dodatków wnętrzarskich w kraju i za granicą, a nasze produkty są ambasadorami polskiej marki na całym świecie. Cieszymy się z kolejnej nagrody, która pomoże nam promować najwyższą polską jakość” – podkreśla Mariusz Serafin z Działu Marketingu Black Red White S.A.

Certyfikat Polish Product to kolejne wyróżnienie, jakie w tym roku otrzymała największa polska grupa meblarska. Jury konkursu „Dobry Design 2012” nagrodziło dwie kolekcje z oferty Black Red White – Bolden i Lemonade. Natomiast meble Raflo otrzymały „Diament Meblarstwa 2012” w kategorii „przestrzeń sypialniana”. Firma zajęła 4 pozycję w „Złotej Setce Największych Firm Lubelszczyzny” oraz wysokie miejsca w zestawieniach: „Lista 500 największych firm handlowo – usługowych” magazynu Home&Market, „Top 50 handlu detalicznego” magazynu Detal oraz „500 Największych Polskich Firm” tygodnika Polityka. Oprócz tego, Black Red White może poszczycić się też tytułem „Ambasadora Województwa Lubelskiego” i wyróżnieniem w plebiscycie „Godło Jakości Obsługi”.