Aktywna zima z Move&Play – konkurs

Ruszył wielki konkurs „Aktywna zima z Move&Play”. Każdy kto w grudniu br. zakupi w drogeriach Rossmann baterie Energizer z dostępem do platformy Move&Play z grami edukacyjno-ruchowymi dla dzieci lub doładowanie Orange za min. 5 zł ma szansę na wygranie jednej ze 100 atrakcyjnych nagród.

Po zakupie wystarczy wejść na www.rossnet.pl/konkursy i odpowiedzieć na 3 proste pytania. Główna nagroda to nowoczesny laptop multimedialny, do wygrania także m.in. rodzinne pobyty w hotelu spa na Mazurach. Konkurs potrwa do końca grudnia br.

Gry edukacyjne online dostępne na platformie Energizer Move&Play poprzez ruch uczą dzieci jak oszczędzać i efektywnie zarządzać energią ze środowiska. Zastosowana technologia Rozszerzonej Rzeczywistości pozwala na obsługę gier poprzez dotykanie w powietrzu wirtualnych guzików wyświetlanych na ekranie komputera. Dzięki temu dziecko uczy się, a zarazem rusza. W promocyjnych opakowaniach baterii firmy Energizer znajduje się specjalny kod, który umożliwia pełny dostęp do platformy Move&Play na www.energizerplay.com. Dostępne są również wersje demo, gdzie bez specjalnego kodu każdy może wypróbować grę.

Aktywna zima z Move&Play

Wszyscy uczestnicy konkursu „Aktywna zima z Move&Play” otrzymują nagrody gwarantowane – 10% rabatu na pobyt w Hotelu Miłomłyn na Mazurach. Po zakupie baterii Energizer lub doładowania Orange za min. 5 zł w drogerii Rossmann należy zalogować się www.rossnet.pl/konkursy i odpowiedzieć na trzy krótkie pytania. Główna nagroda to nowoczesny multimedialny laptop. Do wygrania także 3 pobyty rodzinne w hotelu spa na Mazurach, 60 telefonów komórkowych Samsung E2330 oraz 36 lampek Energizer Lumee.

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz regulamin znajdują się na stronie www.rossnet.pl/konkursy

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu