Przejdź do treści

Więcej niż myślisz w Wieliczce

Królewskie Tarasy to nowa inwestycja Murapol S.A. – jednego z czołowych deweloperów na rynku nieruchomości. Osiedle zostanie wybudowane w Wieliczce przy ul. Bolesława Chrobrego. Właśnie ze względu na dokładnie wyselekcjonowaną lokalizację można powiedzieć, że nowa inwestycja Murapolu będzie unikalna. Jest zlokalizowana na terenie bardzo atrakcyjnym krajobrazowo i sąsiaduje z dawną puszczą, uznaną za ekologiczny użytek. Królewskie Tarasy to osiedle obejmujące w I etapie budowy pięć budynków (każdy po 40 mieszkań). Pierwsze mieszkania zostaną oddane już we wrześniu 2012.

Murapol rozpoczął właśnie sprzedaż swojego drugiego przedsięwzięcia na terenie Wieliczki – osiedla Królewskie Tarasy. Jest to imponujący kompleks mieszkaniowy, którego niekwestionowanym atutem jest lokalizacja. Nowe inwestycja Murapolu będzie umiejscowiona przy ul. Bolesława Chrobrego w Wieliczce. Królewskie Tarasy łączą atrakcje życia w malowniczej, cichej i zdrowej dzielnicy z bogatą infrastrukturą. W najbliższej okolicy osiedla znajduje się wiele terenów rekreacyjnych, dzięki czemu miejsce to nabiera wyjątkowego charakteru. Zaledwie w odległości 500 metrów znajduje się Park Mickiewicza oraz kompleks wypoczynkowy „Solne Miasto” – jedno z najlepszych centrów rekreacyjno-sportowych w Małopolsce. Lokalizacja sąsiaduje również z użytkami ekologicznymi, co jest gwarancją dla mieszkańców osiedla, że w przyszłości okoliczny teren pozostanie niezabudowany, a za oknem zamiast zgiełku miasta będzie można delektować się śpiewem ptaków.

„Wieliczka od dawna nazywana jest dzielnicą turystyczną Krakowa. Kameralny charakter miejscowości sprawia, że coraz więcej osób decyduje się zamieszkać właśnie tu. Wiemy, że dla naszych klientów wybierających inwestycję z dala od zgiełku miasta najważniejszy jest spokój i zielona okolica. Królewskie Tarasy idealnie wpisują się w tę potrzebę. Dodatkowo, gwarancja niezabudowania terenów przyległych to prawdziwa rzadkość w dzisiejszych czasach i prawdziwy walor tej inwestycji” – powiedział Tomasz Morawski, Doradca Klienta z Biura Sprzedaży w Wieliczce.

Kompleks mieszkaniowy Królewskie Tarasy zaprojektowany jest przestronnie, co zapewni mieszkańcom wygodę i poczucie prywatności. Prosta bryła budynków jest w idealnej harmonii z otaczającą przestrzenią. Osiedle charakteryzuje się elegancją i funkcjonalnością. Kompozycja elewacji i architektury daje wrażenie spokoju i kameralności. Dodatkowym atutem inwestycji jest możliwość zaprojektowania przez mieszkańców części wspólnych osiedla. Deweloper zadeklarował wybudować obiekt sportowy wybrany przez samych mieszkańców. O wysokim standardzie inwestycji świadczą m.in. windy cichobieżne, które pozwalają w komfortowy sposób komunikować się z poziomu garażu oraz wysoki standard wykończenia części wspólnych.

Na osiedlu znajdzie się 200 lokali o powierzchniach od 34 m2 do 58 m2, które można łączyć w przypadku chęci zakupu większego mieszkania. Zgodnie z założeniami wszystkim lokalom usytuowanym na parterze, zostały przydzielone na wyłączność zielone tarasy. I tym razem Murapol ma nietypową propozycję dla swoich klientów. Pierwsze 10 osób, które zdecyduje się na zakup mieszkania w Królewskich Tarasach będzie miało możliwość skorzystania z darmowych porad architekta krajobrazu przy aranżacji swojego własnego, zielonego zakątka. Lokale na wyższych kondygnacjach będą posiadały przestronny balkon. Ceny mieszkań kształtują  się w przedziale od 4800 zł do 5720 zł za m2. W skład osiedla wchodzi również 120 miejsc postojowych w garażu podziemnym, w cenie 25 000 zł za jedno. Inwestycja zostanie wybudowana w dwóch etapach. Pierwszy etap całego osiedla zostanie oddany do użytku we wrześniu 2012 roku. Osoby zainteresowane uzyskaniem kredytu mają możliwość uzyskania fachowych porad od doradców firmy Kredyt Konsulting, która gwarantuje zwrot zaliczki przy odmowie kredytu (jest to standardowa procedura współpracy Murapol S.A. z Kredyt Konsulting).