Przejdź do treści

VIII Ogólnopolski Zjazd Mikołajów

6 grudnia Szymbark ponownie zagości wszystkich Mikołajów świata! Od ośmiu lat Mikołajowie zbierają się na największym zjeździe Mikołajów w Szymbarku (woj. pomorskie).

Wszystkich obowiązują te same warunki uczestnictwa: dobry humor, prezent i książka dla dzieci oraz mikołajowy strój. – pisze Polska The Times. „Przewidziano wiele atrakcji dla każdego uczestnika zjazdu, w tym koncert carillonowy (…), występ Ewy Konstanciak, konkursy na najładniejszy strój, najlepiej wykonaną piosenkę czy najciekawiej opowiedzianą bajkę.

Mikołaje będą przechodzić przez komin domu do góry nogami, paradować na motocyklach, uczyć bezpieczeństwa na wesoło i naradzać się przy najdłuższym stole świata (…).

Zabawie przyświeca szczytny cel, czyli pomoc dla potrzebujących dzieci z kraju i zza wschodniej granicy. Zabawa rozpocznie się o godz. 11, a dwadzieścia minut później wykonane zostanie wspólne zdjęcie wszystkich gości na tle domu do góry nogami.

Przyjedź z rodziną do Szymbarku i zobacz najwięcej Mikołajów przy najdłuższym na świecie stole, przed jedynym w Polsce domem stojącym na dachu.

Więcej: www.nabierzkolorow.pl