Positive Power współtworzy „Zwykłego Bohatera”

Agencja Positive Power Sp. z o.o. współpracuje przy realizacji akcji online „Zwykły bohater”, organizowanej przez Bank BPH, wspólnie z telewizją TVN i serwisem Onet.pl.

W ramach współpracy Agencji powierzono oprogramowanie serwisu www.zwyklybohater.pl wraz z testami wydajnościowymi aplikacji konkursowej, a także obsługę techniczną akcji i konkursu. Specjalnie stworzony na potrzeby akcji zespół czuwa nad zapewnieniem ciągłości działania i dostępnością strony konkursowej, pełni również 24-godzinną asystę techniczną przez cały czas trwania akcji.

– Cieszymy się, że instytucje, dla których ważna jest najwyższa jakość, zwracające szczególną uwagę na bezpieczeństwo przechowywanych danych, zdecydowały się powierzyć nam tak odpowiedzialne zadanie, jak obsługa ogólnopolskiej akcji wizerunkowej. Świadczy to o zaufaniu i uznaniu dla naszego doświadczenia i kompetencji – mówi Anna Moucka z Positive Power.

„Zwykły bohater” to niestandardowa akcja online, promująca bezinteresowne i spontaniczne niesienie pomocy przez zwykłych ludzi. Jej celem jest wyłonienie osób, którzy w codziennym życiu są uczciwi, odpowiedzialni i zachowują się fair w stosunku do innych. Nagrodą dla trzech „Zwykłych bohaterów” jest 200 tys. zł, a dla zgłaszających ich osób – 10 tys. zł.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu