Przejdź do treści

PolskiBus.com wprowadza nowe, konkurencyjne połączenia

Dziś, tj. 5 grudnia 2011 r. Souter Holdings Poland ma przyjemność ogłosić nową, ulepszoną i rozszerzoną sieć połączeń PolskiBus.com.

Już od 18 grudnia br., w ofercie PolskiBus.com pojawią się:

  • Nowe połączenie z Warszawy do Zakopanego przez Kraków
  • Dodatkowe połączenia pomiędzy Warszawą a Gdańskiem. Autobusy PolskiBus.com będą odjeżdżać co 2 godziny
  • 4 połączenia dziennie z Warszawy do Bydgoszczy przez Toruń
  • 5 połączeń dziennie pomiędzy Warszawą a Lublinem
  • Ulepszony rozkład jazdy dla pasażerów dojeżdżających z Białegostoku do Warszawy

Roger Bowker, Dyrektor Generalny Souter Holdings Poland, skomentował pozytywne zmiany związane z nowymi trasami i rozkładami: „Nasi klienci ciągle pytają o nowe połączenia PolskiBus.com. Dzisiejsze ogłoszenie jest pierwszym krokiem w kierunku rozbudowy sieci PolskiBus.com. W październiku zapowiedzieliśmy zakup 50 autokarów, teraz wprowadzamy nowe usługi, co potwierdza zaangażowanie Souter Holdings Poland na polskim rynku. Dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć jak najlepszych usług w najniższych cenach, oferując jednocześnie wysoki standard podróży z uprzejmymi kierowcami, bezpłatnym Wi-Fi oraz komfortowymi autokarami”.

PolskiBus.com rozpoczął działalność w czerwcu tego roku oferując, ekspresowe połączenia z ograniczoną liczbą przystanków pomiędzy centrami miast, przy zachowaniu niskich cen, które zaczynają się już od 1zł oraz 1zł za rezerwację. Bilety można nabyć przy pomocy prostego w obsłudze, intuicyjnego systemu rezerwacji internetowej, który znajduje się na stronie www.PolskiBus.com.

Sir Brian Souter, Prezes firmy Souter Holdings Poland powiedział: „Już ponad 265,000 pasażerów skorzystało z autobusów PolskiBus.com od czerwca br. i wiemy, że pasażerowie uwielbiają nasze niskie ceny biletów, komfortowe autokary i bezpłatny dostęp do Internetu. Z przyjemnością wprowadzamy nowe połączenia, z których nasi klienci będą mogli skorzystać już podczas świątecznych i noworocznych podróży”.

Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający Souter Holding Poland dodaje: „Proponując tanie i szybkie połączenia międzymiastowe, chcemy również wziąć udział w zmniejszeniu wpływu transportu na środowisko naturalne poprzez redukcję emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Wierzymy, że jest to świetna okazja, żeby przekonać użytkowników samochodów do zmiany sposobu podróżowania.”

Bilety i rezerwacja:

Rezerwacja biletów na stronie www.PolskiBus.com