Przejdź do treści

Dom Kredytowy NOTUS wchodzi w nieruchomości

Dom Kredytowy Notus S.A. wdrożył nowy, komplementarny do usług doradztwa kredytowego projekt „Notus Nieruchomości”. Teraz, oprócz pomocy w zakresie wybrania odpowiedniej formy finansowania, klienci będą mogli za pośrednictwem firmy, poprzez wyszukiwarkę nieruchomości.domkredytowy.pl znaleźć także odpowiednią nieruchomość. To autorski pomysł i funkcjonalne narzędzie wyboru nieruchomości. Projekt jest pierwszą tego typu inicjatywą na rynku doradztwa finansowego.

Wyszukiwarka nieruchomości.domkredytpwy.pl jest projektem ogólnopolskim. Znajdują się w niej oferty nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego, zlokalizowane na terenie całego kraju. Dodatkowo można znaleźć w niej oferty gruntów, a także nieruchomości komercyjnych. Skierowana jest do osób prywatnych, poszukujących domu, mieszkania czy gruntu.

„Wprowadzenie do naszej oferty nowego narzędzia, w postaci wyszukiwarki „Notus Nieruchomości” jest podyktowane chęcią zwiększania kompleksowości usług związanych z zakupem mieszkania lub domu i odpowiedzią na wciąż rosnące potrzeby klientów. Główną częścią naszego biznesu jest doradztwo finansowe, a w szczególności pomoc w zakresie wybrania odpowiedniej oferty kredytu hipotecznego. Od pewnego czasu wprowadzamy jednak dodatkowe opcje, które pozwalają naszym klientom w jednym miejscu wybrać odpowiednie finansowanie i produkty około kredytowe, a do tego nieruchomość, ubezpieczenie, a nawet możliwość urządzenia i doposażenia wnętrz. NOTUS Nieruchomości jest również bardzo dobrym narzędziem pracy dla doradców finansowych” – mówi Robert Pepłoński, Prezes Zarządu, pomysłodawca projektu.

Wyszukiwarka nieruchomości.domkredytowy.pl ma nowoczesną grafikę oraz istotne parametry uławiające potencjalnym klientom na swobodne wyszukanie lokalu mieszkalnego czy nieruchomości komercyjnych według swoich kryteriów. Posiada funkcje wyboru poprzez rynek pierwotny i wtórny, lokalizację nieruchomości z określeniem miasta, dzielnicy oraz ulicy, a także typu nieruchomości,  ceny, metrażu i ilości pokoi. W funkcji „wyszukiwanie zaawansowane” dodatkowymi parametrami, zawężającymi obszar poszukiwać, są np.: nazwa dewelopera lub agenta nieruchomości, rok zakończenia budowy, a także udogodnienia inwestycji typu: szkoła, przedszkole w okolicy, komunikacja miejska, monitoring czy ochrona.

„Wyszukiwarka pozwala w przystępny sposób na wyszukanie domu czy mieszkania w całym kraju na rynku pierwotnym i wtórnym, a wszystko odbywa się na platformie pracującej w ramach naszej strony korporacyjnej. Klient, po wybraniu danego lokalu mieszkalnego, dodatkowo może od razu sprawdzić swoją zdolność kredytową, obliczając ją kalkulatorem kredytowym. Ofert w wyszukiwarce jest już ponad 124 tysiące i jesteśmy przekonani, że ta ilość będzie systematycznie  rosła” – dodaje Prezes Robert Pepłoński.