Przejdź do treści

Czytnik ONYX BOOX X60 w Virtualo – wkrótce wraz z e-księgarnią

Virtualo prezentuje czytnik Onyx Boox X60! Partnerem logistycznym akcji promocyjnej jest firma Artatech, która jest oficjalnym przedstawicielem firmy Onyx w Polsce i realizuje zamówienia w imieniu Virtualo. W najbliższym czasie z poziomu czytnika będzie można dokonywać zakupów w księgarni Virtualo.

Przed Świętami Virtualo postanowiło zaoferować swoim Klientom e-czytnik Onyx Boox X60 w cenie 769zł z 23% rabatem (cena katalogowa wynosi 999zł). W cenę wliczona jest już ubezpieczona przesyłka kurierska. Kupując czytnik w świątecznej promocji od 01.12.2011 do 31.12.2011 dodatkowo Klient otrzymuje na start pakiet TOP10 klasycznych tytułów oraz 10% dodatkowego rabatu na wszystkie ebooki na Virtualo.pl do 31.03.2012.

„Czytnik Onyx Boox X60 stanowi komplementarną ofertę wobec dystrybuowanych przez nas treści cyfrowych czyli ebooków i audiobooków. W tym roku postanowiliśmy zaoferować Klientom naszej księgarni (Virtualo.pl), w ramach akcji świątecznej, czytnik doskonałej jakości w bardzo konkurencyjnej cenie” – informuje Robert Rybski, Prezes Zarządu Virtualo. Wkrótce na czytniku będzie dostępny również sklep, za pośrednictwem którego, po podłączeniu się do sieci wi-fi, będzie można bezpośrednio z poziomu aplikacji dokonać zakupu w księgarni Virtualo.pl. Kupowanie ebooków i audiobooków będzie w ten sposób z pewnością o wiele szybsze i wygodniejsze.

E-czytnik X60 jest produktem przeznaczonym dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę  użytkowania książek elektronicznych. Najbardziej  charakterystyczną cechą urządzenia jest ekran oparty o technologię  papieru elektronicznego. Sześciocalowy ekran dotykowy ma 8 odcieni szarości. Urządzenie może pomieścić od kilku do kilkunastu tysięcy ebooków i audiobooków. BOOX  X60 daje możliwość nie tylko czytania ulubionych publikacji w niemal wszystkich dostępnych obecnie formatach (PDF, EPUB, MOBI (bez  DRM), DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, TXT itd.), ale także tworzenia  własnych zakładek, „odręcznych” notatek na marginesach e-książek oraz  szybkiego wyszukiwania słów kluczowych w podręcznej bibliotece.

Urządzenie ma zintegrowaną funkcję „czytania na głos” oraz możliwość łączenia się z Internetem poprzez Wi-fi. Urządzenie posiada interfejs użytkownika w wielu językach w tym również polskim. Więcej informacji na temat czytnika znajdą Państwo w księgarni na Virtualo.pl.