Przejdź do treści

Motonews.pl dołącza do Ad-Vice

1 grudnia portal internetowy Motonews.pl zasili portfolio sieci reklamowej Ad-Vice. Serwis wzmocni kategorię motoryzacja. Dostępne będą zarówno standardowe jak i niestandardowe formaty reklamowe. Portal wcześniej współpracował z siecią ARBO.

Motonews.pl to internetowy portal przeznaczony dla miłośników motoryzacji. Serwis działa nieprzerwanie od 1999 roku i aktualnie dociera do ponad 330 000 realnych użytkowników w miesiącu (dane: Megapanel/ Gemius PBI, wrzesień 2011). Dostarcza internautom unikalną treść dotyczącą wszystkich aspektów związanych z tematyką motoryzacji.

Na portalu można znaleźć codziennie aktualizowane informacje o nowościach na rynku motoryzacyjnym, podserwisy marek poszczególnych modeli, oceny niemal wszystkich marek dostępnych na rynku oraz aktualizowany katalog aut. Kolejny atut serwisu stanowi forum składające się z 36 grup tematycznych. Miesięcznie pojawia się na nim około 50 000 postów.

Motonews.pl odwiedzają zarówno jednorazowi goście jak i ludzie tworzący zintegrowaną społeczność, zgromadzoną wokół forów dyskusyjnych i fanklubów poszczególnych marek (liczba zarejestrowanych użytkowników: 65 529). Odwiedzający serwis to potencjalni nabywcy samochodów i innych pojazdów, materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych do nich, ubezpieczeń komunikacyjnych oraz literatury motoryzacyjnej.