Zegarki Lorus z herbem FCB

To nie lada gratka dla fanów piłki nożnej i klubu piłkarskiego FC Barcelona. Marka zegarków Lorus wypuściła na rynek limitowaną kolekcję z herbem najpopularniejszej hiszpańskiej drużyny. W sprzedaży dostępnych będzie w sumie pięć różnych czasomierzy.

Grupa Seiko Watch Corporation – która stworzyła wszystkie mechanizmy stosowane w zegarkach Lorus – podjęła trzyletnią współpracę z klubem FC Barcelona. Z tej okazji powstała specjalna kolekcja czasomierzy Seiko oraz Lorus z herbem drużyny uważanej za jedną z najlepszych na świecie.

Kolekcja Lorus ukaże się w dwóch odsłonach. Pierwsza składa się z trzech modeli: czarnego, szarego i niebieskiego. Drugą tworzą dwa zegarki – z czerwoną i niebieską tarczą – do których dołączone są dwa wymienne paski. Wszystkie czasomierze posiadają tarczę z dużym herbem FC Barcelony i dostępne są w specjalnie przygotowanych dla tej kolekcji pudełkach.

Zegarki posiadają poliuretanowe paski, oraz koperty i szkło z tworzywa sztucznego. Są wodoszczelne do 10 ATM. W sprzedaży będą dostępne od około 15 grudnia br. w cenie: 149 i 159 zł.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu