Przejdź do treści

Zara Home w Koronie Kielce – umowa podpisana

Zapowiadane wejście międzynarodowej grupy Inditex do powstającej właśnie Korony Kielce finalizuje się. Po podpisaniu umowy przez Zarę formalności zakończyła marka tekstyliów domowych – Zara Home. Szykują się kolejne umowy.

– Inditex to jeden z naszych najemców strategicznych – mówi Iwona Pękalska z firmy Libra Projekt. – Obok Zara Home, która otworzy swój pierwszy butik w mieście, w galerii Korona Kielce pojawią się inne brandy tej sieci: największa w regionie Zara, Pull and Bear, Bershka, Stradivarius oraz pierwsze w Kielcach salony Massimo Dutti i Oysho.

Zara Home powstała w Hiszpanii w 2003 r. Marka rozwija się z powodzeniem na arenie międzynarodowej. Jej propozycja w około 70% skupiona jest na tekstyliach sypialnianych, kuchennych i łazienkowych. Ale w ofercie Zara Home znaleźć można również zastawy, sztućce, naczynia oraz elementy dekoracyjne. Oferta jest stale aktualizowana o nowe wzory i rozwiązania, nad którymi pracuje międzynarodowy zespół projektantów.

W galerii Korona Kielce butiki grupy Inditex zajmą ponad 4 tys. m kw. Zostaną otwarte wraz z całym centrum rozrywkowo-handlowym w kwietniu 2012 r. – 250 metrów od ścisłego centrum Kielc.