Teja Tur dla Nokii – przygoda i integracja

Sopocka firma Teja Tur od blisko dwóch lat realizuje wyjazdy integracyjne pracowników oraz wyjazdy dla kluczowych klientów i kontrahentów warszawskiego oddziału firmy Nokia. Pracownicy koncernu oraz ich partnerzy biznesowi odwiedzili już w ten sposób m.in.: Wietnam, Orlando, Cyklady, Majorkę oraz serce Afryki – Tanzanię i Zanzibar.

Współpracę Teja Tur i Nokia można określić jako wyjątkowe i oryginalne wyjazdy integracyjne, gdzie liczy się zdobywanie nowych doświadczeń. Każdy z uczestników wypraw może bowiem poznać kulturę danego kraju, miejscową ludność, a doświadczenia mają wymiar czysto praktyczny. Czego już doświadczyli pracownicy i partnerzy biznesowi firmy Nokia?

– W ciągu ponad roku naszej współpracy zorganizowaliśmy prawie 20 wyjazdów do różnych zakątków świata: od Wietnamu w Azji Południowo-Wschodniej, po Orlando i Miami czy Majorkę. Każdy z wyjazdów i szkoleń tworzyliśmy tak, aby stał się niesamowitą przygodą. Kiedy przygotowaliśmy wyjazd firmy Nokia na Cyklady – zaoferowaliśmy rejs, podczas którego to uczestnicy stali za sterami jachtów, nawet w nocy, kiedy trzeba być bardziej ostrożnym i wykazać się większymi umiejętnościami manewrowania łodzią – mówi Anna Kopek z agencji Teja Tur.

Jakie jeszcze atrakcje przeżyli pracownicy i partnerzy biznesowi Nokii? W Orlando mieli okazję odbyć wycieczkę ślizgaczem po akwenie wodnym pełnym aligatorów. Okazją do zdobycia wiedzy był natomiast pobyt w Kennedy Space Center, gdzie można było przyjrzeć się Ziemi z kosmicznej perspektywy pod okiem przewodnika NASA. Podczas pobytu w Afryce uczestnicy wyjazdu dotarli do prawdziwej masajskiej wioski Maasai Boma, gdzie przywitał ich wódz plemienia, pokazał, jak mieszkają buszmeni – członkowie społeczności koczowniczej – i odtańczył z innymi mężczyznami taniec powitalny.

– Organizacja wyjazdów dla tak prestiżowego partnera, jakim jest firma Nokia to dla nas wyróżnienie, ale i drobiazgowo rozplanowana praca wymagająca solidnego przygotowania merytorycznego. Dzięki naszej wiedzy pomagamy uczestnikom zaopatrzyć się w niezbędne wyposażenie zwłaszcza podczas wypraw w egzotyczne miejsca, możemy uczulić zespół na wszelkie niespodzianki, a podczas samego pobytu dbamy o dobrą aklimatyzację uczestników – opowiada Katarzyna Łysek z Teja Tur.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu