Sukces serwisu MyPraca.pl w Polsce

Szybki rozwój serwisu MyPraca oraz sukces, z jakim się on spotkał pozwolił nam na przygotowanie nowej wersji witryny internetowej. Zoptymalizowana nawigacja i nowe usługi: serwis MyPraca.pl udoskonalił nawigację na swojej stronie internetowej i ulepszył swoje usługi po to, by jak najsprawniej spełniać potrzeby użytkowników i aby stać się jednym z pięciu największych internetowych serwisów rekrutacyjnych w Polsce.

Prosty design zapewniający łatwą nawigację

Serwis MyPraca.pl odsłonił w tym miesiącu najnowszą wersję swojej strony internetowej www.mypraca.pl, która jest portalem nowej generacji poświęconym pracy. Prace techników zaowocowały nową witryną odznaczającą się przejrzystym i nowoczesnym wyglądem i ulepszoną ergonomią. Została ona zaprojektowana w oparciu o innowacyjną architekturę, stanowiącą podstawę dla opracowania nowego interfejsu, który jest jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika.

Wideo na potrzeby rekrutacji

MyPraca.pl wprowadza innowację, oferując pracodawcom i poszukującym pracy nowe narzędzie wideo. Oprócz ofert pracy pracodawcy mogą tu zamieścić także film, który przedstawia ich przedsiębiorstwo lub oferowane stanowisko. Kandydaci mogą natomiast zaprezentować swoje CV wideo. CV wideo staje się coraz bardziej popularne wśród kandydatów i zyskuje sobie coraz większą aprobatę wśród osób zajmujących się rekrutacją. To oryginalne narzędzie pozwala kandydatowi wyróżnić się wśród innych i zbudować natychmiast obraz osoby o wysokiej motywacji bez konieczności na narażania się na stres, z jakim wiąże się uczestniczenie w rozmowie kwalifikacyjnej.

Internetowa edycja ofert graficznych

Ogłoszenie z kartą graficzną pozwala zwrócić uwagę kandydatów na obraz firmy. Dzięki temu nowemu systemowi oferowanemu przez serwis MyPraca pracodawcy mogą zamieścić w Internecie oferty pracy zawierające elementy graficzne.

Ponadto, przy zastosowaniu technologii XML, pracodawcy mają codziennie możliwość automatycznego eksportowania wszystkich ofert pracy. Gwarantuje to jakość usług i daje komfort w dystrybucji ofert pracy.

„MyPraca.pl rozwija się bardzo dynamicznie; od chwili uruchomienia pod koniec sierpnia 2010 do końca września 2011 nasz portal odnotował ponad 150.000 unikalnych wizyt” – oświadcza T. PLUTA, współzałożyciel MyPraca. Do chwili obecnej ponad 1400 firm korzysta regularnie z usług serwisu MyPraca.pl. Coraz więcej pracodawców dokonuje darmowej rejestracji w serwisie MyPraca.pl, aby korzystać z możliwości bezpłatnego zamieszczania ofert pracy.

Ich opinie są bardzo pozytywne, co pozwala nam twierdzić, że udało się nam odpowiedzieć na nowe potrzeby branży rekrutacji internetowej”.

Strona internetowa: http://www.mypraca.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu