Przejdź do treści

Oddłużanie firm i osób fizycznych – jak skutecznie zrestrukturyzować swoje zadłużenie?

W obecnych czasach coraz więcej osób ma problemy z systematyczną spłatą zaciągniętych zobowiązań finansowych – kredytów, pożyczek. Niespłacanie rat w terminie prowadzi w efekcie do narastania zobowiązań, a  konsekwencji do przykrej w skutkach egzekucji komorniczej.

ResCreditor Windykacja Wierzytelności posiadając wieloletnie doświadczenie w pracy na rzecz wierzycieli wprowadziło usługę oddłużania firm i osób fizycznych – dłużników, którzy mają problem z obsługą swoich należności.

Usługa oddłużenia skierowana jest do osób i firm, które:

  • zalegają ze spłatą zobowiązań;
  • ich banki zerwały umowy kredytowe;
  • sprawy zostały skierowane do komornika.

„Tak naprawdę podjęcie negocjacji przez dłużnika z wierzycielem jest korzystne w każdym etapie sprawy, niezależnie, czy dłużnik dopiero zaczyna mieć problemy ze spłatą czy też windykacją zajął się komornik.” – informuje ResCreditor. „Oddłużanie jest usługą prawną i finansową, której celem jest rozłożenie spłaty zobowiązania na raty akceptowalne przez dłużnika. Podjęcie renegocjacji umowy kredytowej, uzyskania karencji i wydłużenia okresu spłaty jest w interesie również wierzyciela, któremu zależy przede wszystkim na zwrocie kapitału”.

Jeżeli masz problem ze spłatą zobowiązań – nie zwlekaj – podejmij negocjacje z Wierzycielem lub skorzystaj z pomocy profesjonalistów od oddłużenia.

Więcej informacji o oddłużaniu znajdziesz w naszych artykułach: