Na zakupy do Torunia

Ceny mebli i dodatków dekoracyjnych obniżone nawet o 30%, atrakcyjny system rat 0%, bony o wartości 200 zł oraz transport na terenie miasta gratis – to tylko część atrakcji, które firma Black Red White przygotowała dla swoich Klientów z okazji otwarcia kolejnego salonu. Od 1 grudnia mieszkańcy Torunia będą mogli wybrać się na zakupy do nowego punktu sprzedaży największej polskiej grupy meblarskiej.

Do listy lokalizacji salonów pod szyldem Black Red White dołączy Galeria AMC przy ul. Lelewela 33 w Toruniu. Łatwe i szybkie poruszanie się po sklepie o powierzchni 800 m2 możliwe jest  dzięki podziałowi przestrzeni na sektory, w zależności od przeznaczenia oraz stylistyki asortymentu. W sklepie zaaranżowano przykładowe propozycje pokojów dziennych, dziecięcych i młodzieżowych, sypialni, jadalni oraz gabinetów. Uzupełnienie oferty stanowią meble tapicerowane oraz artykuły dekoracyjne i oświetleniowe. W toruńskim salonie klienci będą mogli kupić również klasyczne i nowoczesne kuchnie oraz sprzęt AGD renomowanych firm.

„Szeroki wachlarz usług dodatkowych takich, jak: fachowa obsługa, projektowanie, transport czy montaż mebli stanowią wartość dodaną  bogatej oferty produktowej, jaką przygotowaliśmy. Z okazji otwarcia nowego salonu Black Red White w Toruniu, na Klientów czekają  nawet 30% rabaty na wybrany asortyment! Zimowa obniżka cen potrwa do 24 grudnia” – powiedział Tomasz Rozwadowski z Działu Marketingu BLACK RED WHITE S.A.

Ponadto, w dniach od 1 do 4 grudnia za każde wydane 1000 zł Klienci nowego salonu otrzymają w prezencie bon o wartości 200 zł na dalsze zakupy. Do 24 grudnia 2011 roku przy zakupie powyżej 999 zł Black Red White zapewni bezpłatny dowóz mebli na terenie Torunia. Dodatkowo, za asortyment będzie można zapłacić w 10 nieoprocentowanych ratach, bez konieczności dokonania pierwszej wpłaty.

Otwarciu kolejnej placówki handlowej MEBLE-Black Red White towarzyszy również szeroko zakrojona kampania reklamowa. W ramach akcji zaplanowano między innymi emisję spotów reklamowych w lokalnych stacjach radiowych czy dystrybucję gazetki promocyjnej bezpośrednio do klientów.

Sklep będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 10.00 – 20.00, w soboty: 10.00 – 18.00, a w niedziele od 10.00 do 16.00.

Wielkie otwarcie będzie miało miejsce w środę, 1 grudnia, o godzinie 10.00.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu