Grudniowe atrakcje w Galerii Handlowej Madison

Okres przedświąteczny jest w Galerii Handlowej Madison tradycyjnie wypełniony po brzegi . Przez cały miesiąc zapraszamy na interesujące imprezy dla dzieci i dorosłych.

W tym roku Mikołajki odbędą się pod hasłem Grudniowych Podróży św. Mikołaja. 3, 4, 6 oraz 10 i 11 grudnia odbędą się spotkania ze św. Mikołajem, elfami i śnieżynkami, podczas których zaplanowane jest wspólne śpiewanie kolęd oraz czytanie zimowych bajek i świątecznych opowieści. Maluchy będą mogły same zrobić choinkowe ozdoby, napisać list do św. Mikołaja oraz upiec prawdziwe pachnące pierniczki. 3 i 4 grudnia Mikołaj zawita do Krainy Słodkości, którymi obdaruje każdego malucha. 6 grudnia uda się z wizytą do Królowej Śniegu – wtedy wszystkie dzieciaki obejrzą inscenizacje bajki o złej królowej… 10 grudnia Mikołaj zagości w krainie Treflomanii, w której wszyscy będą mogli układać, a nawet sami tworzyć swoje puzzle. Natomiast 17 grudnia Mikołaj zawita w Muzolandii, gdzie obejrzymy występy wychowanków Gdańskiego Pałacu Młodzieży.

Przez cały grudzień w naszym centrum zostanie zorganizowana Grota Św Mikołaja, w której na dostojnego gościa będzie czekać specjalny fotel i dekoracje. Wszyscy będą sobie mogli zrobić wspólne zdjęcie z Mikołajem.

W tym roku w naszej galerii odbędzie się premiera nowych świątecznych iluminacji. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia świetlistej choinki i reniferów.

Aby ułatwić naszym klientom przygotowania do świąt, w grudniu powstaną specjalne kramy ze świątecznymi prezentami – choinkami, ozdobami i bombkami.

W grudniowe niedziele oraz w samą Wigilię zapraszamy na Jazzowe Kolędowanie i występ zespołu Simply Nice Jazz. Będzie można posłuchać na żywo świątecznych standardów i tradycyjnych kolęd w jazzowych aranżacjach.

Przygotowała

Monika Trzcińska
Dyrektor Marketingu

Galeria Handlowa Madison
Javin Investments Sp. z o.o. – Zarządca Obiektu
ul. Gnilna 2, 80-847 Gdańsk
tel. +48 58 766 75 30
fax +48 58 766 75 25
mtrzcinska@madison.gda.pl
www.madison.gda.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu