Citi Handlowy specjalnie dla studentów

Citi Handlowy wprowadził ofertę bankową dla studentów. Na początek – konto internetowe CitiKonto Direct oraz Karta Kredytowa Citibank Student. Wraz z ofertą bank uruchamia specjalny program rekomendacji dla studentów. Za polecanie Karty Kredytowej Citibank i CitiKonta Direct studenci zdobyć mogą premię pieniężną, bilety do kina i dodatkowo wygrać w konkursie Smartphone Samsung Galaxy S II, tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 lub Netbook Samsung.

Od lat Citi Handlowy pozostaje jednym z najbardziej aktywnych animatorów życia studenckiego. Realizujemy projekty, w których studenci pracują nad innowacyjnymi rozwiązaniami bankowymi. I nie są to zajęcia teoretyczne, a prawdziwe inkubatory innowacji! Nasz Program Praktyk Letnich to jedna z najlepiej ocenianych tego typu inicjatyw w kraju. Teraz wszystkie te działania uzupełniamy o specjalną ofertę produktów bankowych dla studentów i co jest bardzo ważne – stworzoną przez studentów. To wyjątkowo atrakcyjna cenowo oferta, która dodatkowo daje studentom dostęp do szeregu przywilejów, m.in. możliwość skorzystania ze zniżek w ramach jednego z największych w Polsce Programów Rabatowych dla Kart Kredytowych oraz wyjątkowy program lojalnościowy, tłumaczy Karol Wasilewski, Dyrektor Biura ds. Zarządzania i Rozwoju Oferty Produktowej – karta kredytowa.

Oferta Citi Handlowy obejmuje propozycję konta internetowego CitiKonto Direct i Karty Kredytowej Citibank Student.

Standardowy limit Karty Kredytowej Citibank Student to 1500 zł, natomiast w przypadku udokumentowania dochodu powyżej 500 zł kwota limitu może wynosić nawet 3000 zł. Mogą być to np. wpływ ze stypendium lub 3 ostatnie wyciągi z konta. Przez pierwszy rok użytkowania Karta Kredytowa Citibank Student zwolniona jest z opłaty miesięcznej. Wraz z Kartą studenci, tak jak inni posiadacze Kart Kredytowych Citibank, zyskują dostęp do jednego z największych w Polsce Programów Rabatowych z możliwością otrzymania zniżki do 50 proc. w niemal 5000 sklepach i punktach handlowych w całej Polsce. Dodatkowo Karta Kredytowa Citibank Student oferuje swoim posiadaczom udział w wyjątkowym programie lojalnościowym.

Płacąc kartą kredytową studenci zbierają punkty, które potem wymieniać mogą na nagrody, np. bilety do Multikina i zakupy w Merlin.pl. Za każde 5 zł wydane kartą studenci zdobywają 1 punkt. Już po realizacji pierwszej transakcji Kartą studenci otrzymują 450 punktów powitalnych, które można wymienić na bilet do Multikina. Oferta Karty Kredytowej Citibank dostępna jest na razie tylko dla studentów od 3 roku studiów 90 uczelni w Polsce. Lista uczelni dostępna jest na: www.sieznasiema.pl

Natomiast z oferty internetowego konta CitiKonto Direct skorzystać mogą studenci wszystkich uczelni. Opłata za prowadzenie konta, za przelewy krajowe przez Internet oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce wynosi 0 zł. Podobnie za 0 zł studenci mogą mieć kartę do konta MasterCard PayPass. Wystarczy tylko, że suma transakcji bezgotówkowych z użyciem karty w poprzednim miesiącu kalendarzowym, – z wyłączeniem transakcji internetowych – wyniesie 100 zł.

Ofertę Citi Handlowy dla studentów wyróżniają takie innowacje jak choćby bankowość mobilna Citi Mobile, gwarantująca dostęp do konta za pomocą telefonu komórkowego z każdego punktu na świecie, czy karta płatnicza z możliwością realizacji płatności zbliżeniowych.

Wraz ze specjalną ofertą produktów bankowych dla studentów bank wprowadził Program rekomendacji „Polecaj i Zarabiaj”. W ramach Programu Citi Handlowy nagradza za polecanie Karty Kredytowej Citibank Student i CitiKonta Direct odpowiednio: 30 zł za kartę oraz 20 zł za konto. Studenci, którzy zdecydują się otworzyć polecony produkt poza tą premią mogą otrzymać także bilety do Multikina. W programie zyskują, zatem tak polecający jak i polecani. Dla studentów z największą liczbą skutecznych poleceń w danym miesiącu przeznaczone są również specjalne nagrody m.in. Smartphone Samsung Galaxy S II, tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 czy Netbook Samsung.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu