Polskie agencje doceniane za granicą

Nowa strona internetowa Mediovski.pl jest dzisiejszą stroną dnia w serwisie Design Licks. To kolejne prestiżowe wyróżnienie dla polskiej agencji w ostatnim czasie.

– Polskie agencje interaktywne powinny zdecydowanie promować swoje prace za granicą – z pewnością nie mają się czego wstydzić. Świadczą o tym choćby nasze ostatnie wyróżnienia, a zapewniam, że nie jesteśmy jedyni. Czasy, kiedy musieliśmy gonić zachód podziwiając rozwiązania, na które u nas nie ma budżetów powoli dobiegają końca. Na pierwszy plan wysuwają się dziś takie wartości jak jakość, kreatywność i użyteczność. Nagroda w Design Licks cieszy nas szczególnie ze względu na bardzo duży nacisk, jaki jury kładzie na kreatywność ocenianych projektów, co nie jest takie proste przy serwisach w dużej mierze merytorycznych, jak mediovski.pl – mówi Marcin Stańczak, dyrektor zarządzający w agencji Mediovski.

Design Licks nagradza najbardziej kreatywne i najlepiej zaprojektowane strony internetowe z całego świata. Pod uwagę jury, w którego skład wchodzą utalentowani międzynarodowi projektanci, brana jest kreatywność, użyteczność oraz dopracowanie szczegółów strony.

Wyróżnienie Design Licks to kolejna międzynarodowa nagroda przyznana agencji interaktywnej Mediovski. Strona agencji została niedawno nominowana w CSS Design Awards i wyróżniona w CSS Awards oraz uznana stroną dnia w ramach konkursu Awwwards, jako siódma nagroda przyznana przez ten portal dla polskiej agencji interaktywnej. Polskie akcenty znajdujemy również coraz częściej w międzynarodowym konkursie TheFWA, gdzie na przestrzeni 11 lat funkcjonowania konkursu przyznano kilkadziesiąt wyróżnień dla rodzimych produkcji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu