MyDeal.pl na Uniwersytecie Warszawskim

W miniony czwartek na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się spotkanie w ramach XVII edycji ,,Uniwersyteckich spotkań z Rynkiem Pracy”. Pracownicy serwisu zakupów grupowych przybliżyli studentom specyfikę branży e-commerce.

– Chętnie włączyliśmy się w program ,,Uniwersyteckich Spotkań z Rynkiem Pracy”, ponieważ to doskonała okazja, aby przedstawić studentom specyfikę pracy w branży internetowej – mówi Adam Kaliszewski, rzecznik MyDeal.pl – Liczymy też na to, że dzięki takim spotkaniom z młodymi ludźmi, którzy powoli wkraczają na rynek pracy, zachęcimy zdolne, pomysłowe osoby do aplikowania do naszej firmy. Poszukujemy osób, dla których praca będzie też pasją, nawet jeżeli nie mogą pochwalić się doświadczeniem zawodowym.

Studenci Wydziału Zarządzania mieli okazję przekonać się, jak wygląda praca w firmie branży e-commerce, w serwisie zakupów grupowych. W celu poznania specyfiki pracy kilku działów firmy otrzymali zadanie do wykonania – w kilkuosobowych grupach przygotowywali propozycje fikcyjnych ofert na stronę www.mydeal.pl, które mogłyby zainteresować użytkowników serwisu. Drużyna, która przygotowała najciekawszą propozycję Dealu otrzymała specjalną nagrodę od serwisu.

Studentom został również przedstawiony program stażowy MyDeal.pl, informacje o zespole, a także o działach, w których można odbyć praktykę. Wszyscy uczestnicy spotkania mieli możliwość bezpośredniego złożenia formularza aplikacyjnego.

Fotogaleria ze spotkania jest dostępna na stronie: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.295796507109688.66487.230011317021541&type=1

Celem XVII edycji ,,Uniwersyteckich Spotkań z Rynkiem Pracy” jest umożliwienie studentom i absolwentom polskich uczelni bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firm, działów rekrutacyjnych i agencji rynku pracy, a przez to ułatwienie świadomego wyboru przyszłej ścieżki zawodowej i dobrego przygotowania się do wejścia na rynek pracy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu