Mikołajki z konkursami i nagrodami w CH EUROPA II

Już w najbliższą niedzielę na odwiedzających CH EUROPA II w Nowym Sączu będzie czekał Św. Mikołaj w towarzystwie uroczych Śnieżynek. Od godz. 11.00 dzieci mogą liczyć na darmową watę cukrową, naukę tworzenia ozdób świątecznych, konkursy z nagrodami oraz prezenty od samego Mikołaja.

Dzieci, które 4. grudnia odwiedzą CH EUROPA II w Nowym Sączu będą miały okazję stanąć oko w oko ze Św. Mikołajem. Ulubieniec najmłodszych zasiądzie na swoim honorowym miejscu przy fontannie o godz. 11.00. Zdając sobie sprawę, że spotkanie z najfajniejszym świętym i pogadanka o wymarzonych prezentach to dla naszych pociech nie lada wyczyn, organizatorzy postarają się aby rozdawane słodycze i kolorowa wata cukrowa dodały im odwagi. Jeśli jednak to nie pomoże, dzieci z małą pomocą Śnieżynek mogą pisać listy do Św. Mikołaja i wrzucać je do wielkiej skrzynki na listy, znajdującej się przy fotelu Świętego.

Towarzyszące Św. Mikołajowi Śnieżynki stworzą dla dzieci kącik zabaw, zorganizują gry i konkursy,  w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody ufundowane przez sklep zabawkowy DINO oraz salon empik. O godz. 12.00 odbędzie się konkurs na najładniejszy portret Św. Mikołaja, zaś o godz. 15.00 dzieci będą rywalizowały w robieniu najdłuższego łańcucha na choinkę. Dodatkowo Śnieżynki od godz. 11.00 do 17.00 będą demonstrować dzieciom w jaki prosty sposób można wykonać bożonarodzeniowe dekoracje.

W godzinach akcji będzie działać Poczta Świętego Mikołaja, którą mogą wykorzystać rodzice aby ich dzieci otrzymały prezent od samego Św. Mikołaja. Korzystając z takiej możliwości należy, najpóźniej do godz. 15.30, przekazać Św. Mikołajowi prezent podpisany imieniem i nazwiskiem dziecka. Przekazane paczki ulubieniec najmłodszych będzie wręczał dzieciom od godz. 16.00.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu