KRENIG: Moc przedświątecznych promocji

Przedświąteczne zakupy mogą być atrakcyjniejsze i tańsze. Przekonują o tym akcje promocyjne marki galanteryjnej KRENIG, które będą miały miejsce w salonie BNB w warszawskiej Galerii LIM (Marriott) oraz w sklepie Samsonite w poznańskiej Galerii King Cross Marcelin.

Producent ekskluzywnej galanterii skórzanej KRENIG rozpoczyna przedświąteczne działania promocyjne akcją upominkową w salonie BNB w Galerii LIM (Hotel Marriott, Warszawa). W dniach 28.11–2.12.2011 klienci sklepu, którzy zakupią produkt marki KRENIG, otrzymają w prezencie atrakcyjny upominek. W ten sposób kupując dla kogoś prezent, sami też otrzymamy jakąś niespodziankę.

Druga akcja odbędzie się w salonie Samsonite w Galerii Handlowej King Cross Marcelin w Poznaniu. Będzie prowadzona  pod hasłem „Mikołajkowa akcja rabatowa”, ponieważ jej termin wyznaczono tuż przed Mikołajkami: 2–4.12.2011. W ramach promocji na cały asortyment marki KRENIG będzie obowiązywał w tym czasie 20-procentowy rabat.

W ofercie firmy KRENIG znajdziemy bogaty wybór galanterii skórzanej: od ekskluzywnych portfeli i dodatków ze skór egzotycznych zwierząt po modele bardziej przystępne cenowo. Wśród propozycji marki są też biznesowe torby na laptopy oraz walizki.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu