Przejdź do treści

Galeria Przepisów – nowość wśród kulinarnych serwisów

Brak pomysłu na apetyczny obiad? Skosztuj inspiracji z Galerii Przepisów! Coraz częściej przykładamy wagę do tego jak wygląda nasz posiłek na talerzu, lubimy tworzyć ze swoich potraw małe dzieła sztuki. GaleriaPrzepisow.pl to serwis, który powstał z myślą o kulinarnych pasjonatach, ale również amatorach dobrego smaku, by inspirować ich do kulinarnych przygód.

Wybierz coś dla siebie, kierując się pomysłami użytkowników. GaleriaPrzepisow.pl to kolejny projekt po DoradcaSmaku.pl, który ma na celu zrzeszanie kulinarnej społeczności. W serwisie znajduje się blisko 50 000 przepisów z apetycznymi zdjęciami. Teraz w łatwiejszy i wygodniejszy sposób można wybierać propozycje spośród dziesiątek tysięcy przepisów.

GaleriaPrzepisow.pl pozwala na przeglądanie przepisów w wygodnej formie – na ekranie widoczne są jedynie zdjęcia oraz nazwy przepisów, układające się w fantazyjną mozaikę. Dzięki takiej formie można szybko wybrać przepis na podstawie sposobu, w jaki został zaprezentowany. GaleriaPrzepisow.pl to wyjątkowe narzędzie, które pozwoli w końcu wybrać coś dla siebie. Zaawansowana wyszukiwarka pozwala na precyzyjne wyszukiwanie na podstawie wielu kryteriów – od poziomu zaawansowania, poprzez czas przygotowania, aż po rodzaj kuchni świata.

Wejdź już dziś w apetyczny świat Galerii Przepisów – stwórz własną księgę przepisów i przypinaj ulubione zdjęcia do kulinarnego albumu.

Serwis dostępny pod adresem www.GaleriaPrzepisow.pl