Przejdź do treści

Agencja interaktywna Migomedia stworzyła nową stronę internetową Unisono

Agencja interaktywna Migomedia wdrożyła nową stronę włoskiej marki odzieżowej Unisono. Zespół przygotował serwis producenta w technologii flash oraz zrealizował specjalną podstronę, poświęconą wspólnemu konkursowi Unisono i pisma Avanti.

Serwis www.unisono.eu.pl, jest kolejnym elementem strategii, mającej na celu podniesienie rozpoznawalności producenta na krajowym rynku. Oprócz samej strony, Migomedia stworzyło również przejrzysty i intuicyjny CMS, który pozwala administratorom serwisu na szybką i bezproblemową aktualizację jego zawartości. Jest to szczególnie istotne w przypadku Unisono, ponieważ kolekcje ubrań szyte są w krótkich seriach, a więc produkty prezentowane na stronie bardzo często się zmieniają.

Celem naszych działań było stworzenie nowoczesnego serwisu, który będzie uzupełnieniem wizerunku marki Unisono – mówi Małgorzata Bednarek prezes Agencji Migomedia. Prace naszego zespołu skupiły się na tym, aby nowa strona współgrała z dotychczasowymi działaniami marki, jednocześnie odświeżając jej wizerunek. Mając zaś na uwadze częste zmiany kolekcji, istotne okazało się stworzenie dedykowanego systemu zarządzania treścią dla administratorów serwisu, aby jak najbardziej ułatwić im pracę – kończy Małgorzata Bednarek.

Kolejnym elementem współpracy między Migomedia a Unisono, było stworzenie strony dedykowanej konkursowi, który powstał we współpracy producenta odzieży z czasopismem Avanti. W zabawie, w której czytelniczki magazynu tworzyły własne zestawy spośród ubrań, dostępnych na stronie, nagrodą była sesja zdjęciowa, opublikowana w piśmie oraz kupony na zakupy w salonach Unisono.