Przejdź do treści

180heartbeats szuka Honorowego Lwa Rycerskości

180heartbeats zaprasza fanów Chivas Regal Polska do udziału w plebiscycie Honorowy Lew Rycerskości na Facebooku. Plebiscyt inspirowany jest inicjatywą tygodnika „Wprost”, organizatora konkursu, w którym czytelnicy wybierają współczesnego rycerza dżentelmena. Listę zasad, według których powinien żyć współczesny rycerz można odnaleźć w manifeście Chivas Regal „Za Rycerskość”.

Od 21 listopada przez miesiąc na Facebooku http://www.facebook.com/chivaspolska użytkownicy mogą zgłaszać kandydaturę znajomego, który postępuje w ich duchu: jest honorowy, odważny, uczciwy, braterski. Przynajmniej dwoje jego znajomych powinno również potwierdzić, że uzasadnienie takiego wyboru jest prawdziwe.

Jury złożone z przedstawicieli redakcji „Wprost” i organizatora wybierze trzy osoby, spośród których wszyscy Facebookowicze w drodze głosowania wyłonią zwycięzcę. Honorowy Lew Rycerskości weźmie udział w Gali Plebiscytu, która odbędzie się na przełomie marca i kwietnia – odbierze statuetkę oraz szlachetny zestaw Chivas, w postaci butelki 25-letniej whisky oraz ekskluzywnego zegarka Chivas Regal.

180 jest odpowiedzialne za strategię komunikacji oraz kreację i produkcję działań na Facebooku marek whisky Ballantine’s oraz Jameson. Aktualnie obsługuje również markę Chivas Regal. Z Pernod Ricard Polska agencja współpracuje od grudnia 2010 roku.