Zwieńczenie kampanii „Jesteś w centrum uwagi” BC MFD media communications po raz kolejny dla Avivy

Agencja BC MFD media communications zorganizuje event będący podsumowaniem globalnej kampanii Avivy pod hasłem „Jesteś w centrum uwagi”. Jest to drugie wydarzenie organizowane przez agencję dla firmy Aviva.

Uroczysty wieczór odbędzie się 28 listopada 2011 r. w Patio Domu Dochodowego Strefy Gourmet w Warszawie. Głównymi bohaterami wydarzenia będą paraolimpijczycy, podopieczni Fundacji Aviva, którzy zostali objęci specjalnym programem stypendialnym. Z programu korzysta 50 niepełnosprawnych sportowców i 18 ich trenerów. Stypendia ułatwiają sportowcom przygotowania do Paraolimpiady w Londynie w 2012 roku. Więcej informacji na stronie www.paraolympic.pl.

W ramach kampanii Aviva zaprosiła wszystkich chętnych do przekazywania fotografii poprzez aplikację na Facebooku: http://pl-pl.facebook.com/AvivaPoland?sk=app_111975178863055

Do swojego zdjęcia każdy mógł dołączyć pięć kluczowych słów-pojęć, odzwierciedlających osobowość, zainteresowania i pasje. Projekcja zdjęć, będących niezwykłym kolażem wizerunków i słów, miała miejsce na National Theatre w dniach 6-15 października. W projekcji tej zostały pokazane też zdjęcia paraolimpijczyków, wykonane m.in. przez Justynę Steczkowską.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą Urszula Dudziak i Wojciech Pszoniak, którzy w rozmowie z prowadzącym Marcinem Prokopem opowiedzą o pasji życia, sztuce i zawodowych planach. Uroczysty wieczór zakończy przyznanie im tytułu honorowego ambasadora polskich paraolimpijczyków. Dołączą do grona ambasadorów, wśród których są już m. in. Małgorzata Kożuchowska, Justyna Steczkowska, Anna Popek, Karolina Woźniacka, Maciej Miecznikowski i Paweł Bukrewicz.

W ubiegłorocznym spotkaniu Avivy „Jesteś w centrum uwagi” uczestniczyli Janusz Gajos i Ryszard Horowitz. W rozmowie z Grażyną Torbicką obaj artyści rozmawiali o swojej pasji fotografowania. Podczas uroczystego wieczoru w Arkadach Kubickiego Agencja zorganizowała wystawę zdjęć Janusza Gajosa.

BC MFD media communications działa na rynku public relations od 1995 roku. Agencja świadczy kompleksowe usługi z zakresu: organizacji eventów i wydarzeń specjalnych, media relations, brand PR, corporate PR,  komunikacji wewnętrznej, sponsoringu oraz organizacji szkoleń i seminariów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu